معاون فرهنگی ستاد آیت الله رئیسی در شهرستان تبریز بیان کرد :فساد ستیزی و پاک نفسی بارزترین خصوصیات اخلاقی آیت الله رئیسی

معاون فرهنگی ستاد آیت الله رئیسی در شهرستان تبریز بیان کرد ؛

فساد ستیزی و پاک نفسی بارزترین خصوصیات اخلاقی آیت الله رئیسی // انتخاب آیت الله رئیسی پایانی بر عملکرد جزیره ای در حوزه فرهنگ

معاون فرهنگی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در شهرستان تبریز گفت : با توجه به شناختی که از خصوصیات اخلاقی ، شخصیتی و فرهنگی حضرت آیت الله رئیسی پیدا کردیم ، تصمیم به حمایت از ایشان گرفتیم.
فرید قشلاقی با بیان اینکه آیت الله رئیسی یک فرد اخلاق مدار، با برنامه و با فرهنگ بالایی هستند گفت : در طول سالهای گذشته و به خصوص در مناظرات انتخاباتی ، با اینکه اتهامات و حرفهای بی اساس علیه ایشان زده می شود ، اما آیت الله رئیسی با آرامش و بدون توهین و هیاهو پاسخگو بوده اند.
مدرس دانشگاه فرهنگیان افزود : متأسفانه در سالهای اخیر شاهد بد اخلاقی های سیاسی در کشور هستیم که روز به روز هم بر این نابسامانی افزوده شده، بنده مطمئن هستم که با انتخاب فرد اخلاق مداری مثل آیت الله رئیسی ، این فضا و شرایط تغییر پیدا می کند.
قشلاقی در ادامه با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی در همه زمینه ها و به خصوص در حوزه فرهنگ دارای برنامه است گفت : تحولات و تحرکات برای اصلاح امور کشور به کندی پیش می رود چرا که انگیزه و پویایی در کابینه دولت کنونی وجود ندارد ، برای شتاب در اصلاح امورات ، به فردی جهادی و پرتلاش نیاز داریم .
وی گفت : در حوزه فرهنگی که بنده به عنوان فعال و مدرس در این حوزه ، شناخت خوبی از شرایط آن دارم ، ضعفها و مشکلات ریشه ای بیشماری وجود دارد که متأسفانه با روی کار آمدن چندین دولت ، نه تنها حل نشده است بلکه بر تعداد آنها اضافه هم شده است.
معاون فرهنگی ستاد آیت الله رئیسی در شهرستان تبریز گفت : موازی کاری ها و عملکرد جزیره ای ، حوزه فرهنگ و هنر کشور را از مسیر و ریل خود خارج کرده است لذا با درایتی که از آیت الله رئیسی سراغ داریم ، مطمئن هستیم که ایشان می توانند با حذف این موازی کاری ها ، یک رویه واحد و اصولی برای مدیریت مسائل فرهنگی کشور حاکم کنند.
فرید قشلاقی در پایان با بیان اینکه خواسته و پیام ما به مردم استان ، حضور پرشور و حداکثری در انتخابات پیش رو است گفت : وظیفه ما این است که با بیان ویژگی های کاندیدای اصلح ، به مردم کمک کنیم تا انتخابی درست و شایسته برای اداره امورات کشور داشته باشند چرا که همین انتخاب امروز ما ، آینده جوانان ، نوجوانان و کودکان را خواهد ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *