آب سد کلقان به بستان آباد می‌رسد
آب سد کلقان به بستان آباد می‌رسد

آب سد کلقان به بستان آباد می‌رسد مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت آب شرب و صنایع شهرستان بستان آباد از رسیدن آب سد کلقان به این شهرستان خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، «یوسف غفارزاده» که به دعوت نماینده مردم بستان آباد در […]

آب سد کلقان به بستان آباد می‌رسد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت آب شرب و صنایع شهرستان بستان آباد از رسیدن آب سد کلقان به این شهرستان خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، «یوسف غفارزاده» که به دعوت نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار این شهرستان و نیز صنایع بزرگ شرق تبریز به این منطقه سفر کرده بود، در جریان بازدید از پروژه‌های آبرسانی در جلسه‌ای با حضور جمعی از مدیران شرکت‌های فولادی، دارویی، غذایی و صنایع بزرگ حومه بستان آباد و قزلجه میدان در جریان مشکلات تامین آب بخش صنعت این شهرستان قرار گرفت.

همچنین در ادامه نماینده مردم بستان آباد و نیز فرماندار این شهرستان در خصوص ضرورت اجرای این طرح، مشارکت شرکت‌های صنعتی و نیز متقاضیان درخواست آب از این خط آبرسانی مطالبی ارائه کرده و آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای سریع‌تر طرح اعلام کردند.

در این جلسه نظرات مختلفی در خصوص بررسی نحوه اجرای خط آبرسانی بستان آباد و صنایع از سد کلقان بحث و بررسی و مباحث مربوط به سرمایه‌گذاری در اجرای طرح آبرسانی به این شهرستان و صنایع مربوطه از طریق سد کلقان نیز مطرح شد.

در پایان این جلسه مقرر شد ظرف یک‌ماه آینده با بررسی تکمیلی طرح و نیز تعیین هزینه‌های اجرایی و مشخص شدن سهم مشارکت صنایع و همچنین تهیه متن تفاهم‌نامه چند جانبه‌ای برای اجرایی کردن این مشارکت اقدام شود