آخرین وضعیت مسیرگشایی های جدید و ساماندهی مقبره‌الشعرا
آخرین وضعیت مسیرگشایی های جدید و ساماندهی مقبره‌الشعرا

شهردار تبریز تشریح کرد آخرین وضعیت مسیرگشایی های جدید و ساماندهی مقبره‌الشعرا شهردار تبریز از پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه مسیرگشایی شهید علیپور خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار عصر امروز در بازدید از پروژه‌های کلان عمرانی شهر اظهار کرد: پروژه‌ مسیرگشایی خیابان شهید علیپور با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی […]

شهردار تبریز تشریح کرد

آخرین وضعیت مسیرگشایی های جدید و ساماندهی مقبره‌الشعرا

آخرین وضعیت مسیرگشایی های جدید و ساماندهی مقبره‌الشعرا

شهردار تبریز از پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه مسیرگشایی شهید علیپور خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار عصر امروز در بازدید از پروژه‌های کلان عمرانی شهر اظهار کرد: پروژه‌ مسیرگشایی خیابان شهید علیپور با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا بوده که در هفته‌های آتی شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌های ترافیکی خواهیم بود.

وی با اشاره به نقش پروژه‌های مسیرگشایی در کاهش ترافیک شهری افزود: پروژه‌های مسیرگشایی باید کارکرد ترافیکی داشته و علاوه بر تسهیل سفرهای درون‌شهری، نقش پدافند غیرعامل نیز داشته باشند.

هوشیار با اشاره به اقدامات صورت گرفته در پروژه مسیرگشایی شهید علیپور اعلام کرد: خیابان شهید علیپور به طول ۳۲۰ متر و عرض ۱۸ متر و ۷۸ میلیارد تومان هزینه خیابان‌های امام خمینی(ره)، شهید رضانژاد و خیابان قره‌باغی را به یکدیگر متصل کرده و موجب کاهش ترافیک در آن محل می‌شود.

وی اضافه کرد: به منظور ساماندهی مسیرگشایی شهید علیپور، کفسازی این مسیر به صورت سنگفرش اجرایی می‌شود که با تلاش عوامل اجرایی، در حداقل زمان ممکن شاهد تکمیل و بهره برداری از مسیرگشایی و سنگفرش شدن ۱۸ متری شهید علیپور خواهیم بود.

شهردار تبریز در رابطه با آخرین وضعیت پروژه مسیرگشایی علی‌بقال نیز گفت: با اتمام پروژه مسیرگشایی علی‌بقال به طول ۳۳۰ متر علاوه بر تاثیرات بسزای ترافیکی در مسیر، شاهد اتصال این مسیر به خیابان سعدآباد، کوثر و خیابان ۴۰ متری خواهیم بود.

وی اضافه کرد: پروژه مسیرگشایی علی‌بقال به عنوان پروژه‌ای ترافیکی در منطقه محروم، در مرحله زیرسازی و جدول‌کاری قرار دارد.

یعقوب هوشیار در ادامه از پروژه فرهنگی مقبره‌الشعرا نیز بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این پروژه قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: صفه شمالی مقبره‌الشعرا را با ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه تکمیل کردیم و در حال حاضر صفه جنوبی مقبره‌الشعرا نیز با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست اجرا است که به زودی تکمیل می‌شود.