آذربایجان شرقی جزو استان‌های گران کشور است
آذربایجان شرقی جزو استان‌های گران کشور است

استاندار: آذربایجان شرقی جزو استان‌های گران کشور است استاندار آذربایجان شرقی از قرارگرفتن آذربایجان شرقی در ردیف استان‌های گران ابراز تاسف کرد و گفت: این موضوع باید ریشه یابی شود چرا که با تورم زیاد، قدرت هم استانی ها کاهش می‌یابد. به گزارش عصرتبریز، عابدین خرّم امشب در نود و پنجمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت […]

استاندار:

آذربایجان شرقی جزو استان‌های گران کشور است

آذربایجان شرقی جزو استان‌های گران کشور است

استاندار آذربایجان شرقی از قرارگرفتن آذربایجان شرقی در ردیف استان‌های گران ابراز تاسف کرد و گفت: این موضوع باید ریشه یابی شود چرا که با تورم زیاد، قدرت هم استانی ها کاهش می‌یابد.

به گزارش عصرتبریز، عابدین خرّم امشب در نود و پنجمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان، اظهار کرد: دولت به دنبال کمک به تولید و تجمیع سرمایه و هدایت آن به سمت بخش تولید است و قانون مالیات بر عایدات نیز در همین راستا وضع شده تا با سوداگری و درآمدهای آنی مقابله کند.

وی با بیان اینکه تولید و تورم دو مقوله معنادار و مربوط به هم هستند، گفت: حضور بخش خصوصی توانمند و باسابقه، مزیتی بزرگ برای استان است و بخش دولتی باید همواره کمک حال بخش خصوصی در تولید، تجرات و صادرات باشد تا بخش خصوصی با کمترین مشکل، به سمت رشد و تولید بیشتر حرکت کند.

خرّم از همراهی کامل بخش دولتی با بخش خصوصی در دولت سیزدهم به عنوان دستاوردی بزرگ نام برد و ادامه داد: بخش دولتی برای رفع موانع، تسهیل امور و رشد همه جانبه بخش خصوصی همراه بود و شک و شبهه ای در این زمینه وجود ندارد.

وی به برگزاری جلسات و نشست‌های شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اشاره کرد و یادآور شد: این نشست برای نقد و بررسی مشکلات و ارایه راهکار برای مشکلات است.