آغاز عملیات اجرایی مسیرگشایی کوچه امام‌زاده یک هفته پس از دستور شهردار تبریز
آغاز عملیات اجرایی مسیرگشایی کوچه امام‌زاده یک هفته پس از دستور شهردار تبریز

آغاز عملیات اجرایی مسیرگشایی کوچه امام‌زاده یک هفته پس از دستور شهردار تبریز یعقوب هوشیار شهردار تبریز به همراه حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی رئیس، یاسین بجانی و خانم حکیمه غفوری از اعضای شورای اسلامی شهر امروز نیز از مسیرگشایی ۱۸ متری امام زاده بازدید کرد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، پس […]

آغاز عملیات اجرایی مسیرگشایی کوچه امام‌زاده یک هفته پس از دستور شهردار تبریز

یعقوب هوشیار شهردار تبریز به همراه حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی رئیس، یاسین بجانی و خانم حکیمه غفوری از اعضای شورای اسلامی شهر امروز نیز از مسیرگشایی ۱۸ متری امام زاده بازدید کرد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، پس از بازدید هفته گذشته شهردار تبریز از این پروژه عملیات تخریب املاک واقع در مسیر پروژه توسط شهرداری منطقه ۱ شروع شده است.

در این بازدید یعقوب هوشیار شهردار تبریز با تاکید بر ضرورت اجرای پروژه‌های مسیرگشایی بخصوص در مناطق کم‌برخوردار، گفت: پروژه‌های مسیرگشایی جزو اولویت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز است.

وی ادامه داد: مدیریت شهری معتقد است که چنین پروژه‌هایی در محرومیت زدایی محلات کم برخوردار تاثیرگذار است و بر این اساس چنین پروژه‌های مهمی را در دستور کار خود قرار داده است.

هوشیار اظهار کرد : تاکید ما به شهرداران مناطق، در اولویت قرار دادن پروژه‌های مسیرگشایی است و در این راستا شهرداری منطقه ۱ جزو مناطق پیشرو در اجرای پروژه‌های عمرانی است.

وی در پایان ضمن قدردانی از همراهی شهروندان با مجموعه شهرداری در تسریع پروژه های مسیرگشایی گفت: مسیرگشایی هایی که حتی تا ۲۰ سال شهروندان را بلاتکلیف و معطل کرده بودند اینک فعال شده اند و به مرور زمان تملک شده و عملیات عمرانی آن ها به اتمام می رسد.