آغاز عملیات اصلاح و ساماندهی آبنمای پارک موزیکال ولیعصر (عج)
آغاز عملیات اصلاح و ساماندهی آبنمای پارک موزیکال ولیعصر (عج)

شهردار منطقه ۱ تبریز خبر داد:آغاز عملیات اصلاح و ساماندهی آبنمای پارک موزیکال ولیعصر (عج) شهردار منطقه ۱ تبریز از آغاز عملیات اصلاح و ساماندهی آبنمای پارک موزیکال ولیعصر (عج) این منطقه خبر داد. به گزارش شهریار، حمید شاهوردی گفت: با توجه به اینکه پارک موزیکال ولیعصر (عج) طی یک دهه گذشته بارها نواقصاتی داشته […]

شهردار منطقه ۱ تبریز خبر داد:آغاز عملیات اصلاح و ساماندهی آبنمای پارک موزیکال ولیعصر (عج)

شهردار منطقه ۱ تبریز از آغاز عملیات اصلاح و ساماندهی آبنمای پارک موزیکال ولیعصر (عج) این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار، حمید شاهوردی گفت: با توجه به اینکه پارک موزیکال ولیعصر (عج) طی یک دهه گذشته بارها نواقصاتی داشته و شاهد اعتراضات به حق شهروندان بوده‌ایم، لذا به جهت اصلاح و ساماندهی اساسی و زیربنائی این پارک زیبا که مکانی آرام و روح بخش برای شهروندان می باشد عملیات ساماندهی آن به صورت کاملاً کارشناسانه و اساسی آغاز شد.

وی گفت : این عملیات شامل تخریب بتن و کاشی های مستهلک و همچنین زیر سازی اساسی، اصلاح سیستم برقی، اصلاح تمامی لوله های آبی و … است که پس از بررسی های لازم توسط کارشناسان حوزه های مختلف، اقدام به آغاز عملیات ساماندهی شده است.

شاهوردی خاطرنشان کرد: پس از اجرای این عملیات شاهد راه‌اندازی مجدد این آبنمای زیبا خواهیم بود و این پروژه به نحوی اجرائی شده تا بتوان همیشه از آن استفاده کرد.