ارتباط مستقیم با شهروندان از طریق سامانه هوشمند “شهریم”
ارتباط مستقیم با شهروندان از طریق سامانه هوشمند “شهریم”

سازمان ساماندهی مشاغل و فراورده‌های کشاورزی شهرداری تبریز از آغاز به کار کمیته نرخ گذاری مراکز عرضه میوه و تره بار خبر داد و گفت: سامانه هوشمند شهریم برای یکسان سازی قیمت‌ها و کیفیت محصولات بازارهای روز شهریم و شهر میوه که به عنوان مراکز عرضه کوچک مقیاس فعالیت خواهد داشت راه‌اندازی شده است. به گزارش […]

سازمان ساماندهی مشاغل و فراورده‌های کشاورزی شهرداری تبریز از آغاز به کار کمیته نرخ گذاری مراکز عرضه میوه و تره بار خبر داد و گفت: سامانه هوشمند شهریم برای یکسان سازی قیمت‌ها و کیفیت محصولات بازارهای روز شهریم و شهر میوه که به عنوان مراکز عرضه کوچک مقیاس فعالیت خواهد داشت راه‌اندازی شده است.

به گزارش تایسیزنیوز، مهدی کیانی افزود: در این جلسه نحوه قیمت گذاری میوه و تره بار مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تمامی قیمت های مصوب شده از طریق سامانه های مختلف به اطلاع شهروندان و بهره برداران برسد.

وی اظهار کرد: سامانه هوشمند شهریم برای یکسان سازی قیمت‌ها و کیفیت محصولات بازارهای روز شهریم و شهر میوه که به عنوان مراکز عرضه کوچک مقیاس فعالیت خواهد داشت راه‌اندازی شده است.

کیانی تصریح کرد: هدف از برگزاری کمیته نرخ گذاری و بکارگیری سامانه قیمت ها این است که محصولات میوه و تربار در مراکز عرضه با پایین‌ترین نرخ ممکن و کیفیت بالا برای شهروندان ارائه شود .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز گفت: نظارت بر این مراکز با به کارگیری ابزارهای هوشمند و سامانه فروش متمرکز بوده و مشتریان می‌توانند به صورت هفتگی نرخ‌های اعلام شده از سوی کمیته نرخ گذاری را بر روی مانیتورها تمامی مراکز و بازارهای روز مشاهده کنند.

گفتنی است، اولین جلسه رسمی کمیته نرخ گذاری مراکز عرضه میوه تره بار شهرداری تبریز با حضور سرپرست سازمان و نمایندگان اداره جهاد کشاورزی استان، تعزیرات و نماینده سازمان صمت استان آذربایجان شرقی برگزار و نحوه قیمت گذاری بر روی میوه و تره بار مورد بررسی قرار گرفت.