ارتش رژیم صهیونیستی: حماس ۲۳۹ گروگان در نوار غزه در اختیار دارد
ارتش رژیم صهیونیستی: حماس ۲۳۹ گروگان در نوار غزه در اختیار دارد

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای حماس در حال حاضر ۲۳۹ اسیر را در نوار غزه در اختیار دارند. به گزارش تایسیزنیوز، ارتش رژیم صهیونیستی اواخر شب گذشته (یکشنبه) اعلام کرد که جنبش حماس، ۲۳۹ نفر اسیر در نوار غزه در اختیار دارد. بنا بر گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش […]

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای حماس در حال حاضر ۲۳۹ اسیر را در نوار غزه در اختیار دارند.

به گزارش تایسیزنیوز، ارتش رژیم صهیونیستی اواخر شب گذشته (یکشنبه) اعلام کرد که جنبش حماس، ۲۳۹ نفر اسیر در نوار غزه در اختیار دارد.

بنا بر گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در جریان یک کنفرانس خبری که از «رادیو ارتش اسرائیل» پخس می‌شد گفت که خانواده‌های ۲۳۹ اسیری که در غزه در اختیار حماس هستند، در جریان قرار گرفته‌اند که خویشاوندانشان در دست حماس بازداشت هستند.

وی ادامه داد که یکسری امدادگران خارجی نیز در بین بازداشتی‌های حماس هستند و مقام‌های رژیم صهیونیستی ۴۰ فردی که قبلاً بعنوان ناپدیدشدگان معرفی شده بودند را نیز شناسایی کردند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه زبان تهدید اختیار کرد و متعهد شد که «یحیی سینوار» را تا زمان رسیدن به او، تعقیب خواهند کرد.

هاگاری در خصوص احتمال حمله زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت:‌«ما به گسترش عملیات زمینی به شیوه‌ای تدریجی ادامه می دهیم و نهایت تلاش خود را برای تضمین ایمنی نیروهایمان به کار خواهیم گرفت».

وی مدعی شد که ارتش رژیم صهیونیستی دهها تن از نیروهای مقاومت فلسطینی از جمله رهبراندر سطح تاکتیکی حماس را روز گذشته به شهادت رسانده‌اند.

جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین در نوار غزه در حالی گسترش می‌یابد که صندوق بین المللی حمایت از کودکان سازمان ملل با اشاره به بحران غزه تاکید کرد که وضعیت کودکان غزه وحشتناک و آمار کشته شدگان کودک فاجعه است.

بنابر آمارهای وزارت بهداشت فلسطین، شمار شهدای غزه در حملات رژیم صهیونیستی بیش از ۸ هزار نفر است که بسیاری از آنها زن و کودک هستند. طبق برخی آمارها، تا کنون بیش از ۳۰۰۰ نفر کودک به دست رژیم صهیونیستی کشته شده اند.