استاندار آذربایجان شرقی: انتخاباتی در تراز نظام برگزار می‌کنیم
استاندار آذربایجان شرقی: انتخاباتی در تراز نظام برگزار می‌کنیم

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه انتخابات به‌عنوان اصلی‌ترین رسالت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: باید باصلابت ، قانون‌مداری و حفظ شئونات ملی و انقلابی، انتخاباتی در شأن و تراز نظام برگزار کنیم. به گزارش تایسیزنیوز، عابدین خرّم در جلسه ستاد انتخابات استان افزود: تأکید می‌کنم که کتابچه قانون انتخابات باید تا زمان برگزاری […]

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه انتخابات به‌عنوان اصلی‌ترین رسالت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: باید باصلابت ، قانون‌مداری و حفظ شئونات ملی و انقلابی، انتخاباتی در شأن و تراز نظام برگزار کنیم.

به گزارش تایسیزنیوز، عابدین خرّم در جلسه ستاد انتخابات استان افزود: تأکید می‌کنم که کتابچه قانون انتخابات باید تا زمان برگزاری انتخابات اسفندماه جلوی چشم فرماندار و بخشداران و هیئت‌های اجرایی باشد و همواره به آن رجوع کنند.

وی با اشاره به این که تعامل سازنده و بسیار خوبی تاکنون بین هیئت‌های اجرایی و نظارت در استان بوده، باید تداوم یابد، اضافه کرد: فرمانداران و بخشداران نیز برای آموزش فرایند برگزاری انتخابات در سطوح مختلف برنامه‌ریزی دقیق داشته و به‌موقع نیازمندی‌های فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برای برگزاری هر چه‌بهتر انتخابات باید به ستاد انتخابات اعلام شود

استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: هماهنگی کامل رؤسای کمیته‌های هیئت انتخابات هر شهرستان باید با وسواس و دقت تمام دنبال شود، زیرا اینها مکمل همدیگر برای برگزاری انتخابات باشکوه هستند و همه در قالب یک اقدام مشترک می‌کوشند.

خرّم بیان کرد: اجرای دقیق زمان‌بندی اعلامی توسط ستاد انتخابات کشور نیز باید رعایت شود و اقدامات ستاد انتخابات استان باید مبتنی بر آن باشد.

وی ادامه داد: از توانمندی‌های همه همکاران مجرب دخیل در انتخابات قبلی برای برگزاری هر چه‌بهتر انتخابات استفاده کرده و اطلاع‌رسانی اطلاعیه‌های ستاد انتخابات کشور نیز باید موردتوجه باشد.

خرّم با اشاره به نقش رسانه‌ها و فضای مجازی در مشارکت مردم در انتخابات گفت: رصد فضای حقیقی و مجازی دررابطه‌با تحرکات انتخاباتی داوطلبان نیز باید مدنظر باشد.

وی افزود: جهت‌گیری و همراهی سلبی یا ایجابی به نفع یا علیه داوطلبان انتخاباتی خط‌قرمز ماست و باید کنترل شود که از امکانات سازمان‌ها و نهادها به نفع یا علیه داوطلبان سو استفاده نشود.

استاندار ادامه داد: امیدوارم بتوانیم در مدت باقیمانده با رفع مشکلات و نواقص احتمالی و مبتنی بر قانون انتخابات، یک انتخابات درشان و تراز نظام جمهوری اسلامی برگزار کنیم.