استاندار آذربایجان شرقی: مردم به عملکرد مسئولان نظارت دارند
استاندار آذربایجان شرقی: مردم به عملکرد مسئولان نظارت دارند

استاندار آذربایجان شرقی: مردم به عملکرد مسئولان نظارت دارند استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم به عملکرد مسئولان نظارت دارند و سهم برخی از نهادها مثل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سپاه، هیات و غیره بیشتر دیده می شوند. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از ایرنا، عابدین خرم روز پنجشنبه در نشست اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی […]

استاندار آذربایجان شرقی: مردم به عملکرد مسئولان نظارت دارند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم به عملکرد مسئولان نظارت دارند و سهم برخی از نهادها مثل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سپاه، هیات و غیره بیشتر دیده می شوند.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از ایرنا، عابدین خرم روز پنجشنبه در نشست اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت سالگرد تاسیس آن، اظهار کرد: برگزاری و تعظیم مناسبت های دینی، انقلابی و ملی هر چه باشکوهتر برگزار شود در تنویر و جذب افکار عمومی موثر خواهد بود.

وی افزود: استانداری و ادارات وظیفه اصلی خود می دانند که در برگزاری مراسم های یاد شده نهایت تلاش خود را انجام دهند و البته نباید اجازه دهیم این مراسم ها کمرنگ شوند.

خرم همچنین با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۱۲ مرداد ماه سال ۱۳۵۹، اظهار کرد: این شورا در طول سال متحمل زحمات بسیار برگزاری مناسبت های دینی، انقلابی و ملی بوده که البته یکی از وظایف اصلی شورا است و الحمدالله در سایه تلاش های مسوولان گذشته تا کنون این شورا به بهترین صورت مراسم ها را برگزار کرده اند.

وی شاخص مطلوب برگزاری مناسبت ها و مراسم ها را ۲ مولفه دانست و گفت: مردمی بودن و مشارکت، نقش، سهم و حضور مردم در مراسم های دینی، ملی و انقلابی ارزش، اهمیت و جایگاه آنرا بیشتر ارتقا می دهد.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: سخنران مناسب و متناسب با برنامه نیز مهم است که همواره در استان از چهره های شاخص ملی متناسب با برنامه استفاده شده که در این راستا و در برگزاری مطلوب وکیفی مناسبت ها و برنامه های یاد شده نقش نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بسیار چشمگیر بوده است.

خرم با اشاره به برگزاری مناسبت های مختلف در استان همزمان با کشور گفت: از سال گذشته تاکنون برگزاری مراسم های مختلف از جمله هفته دفاع مقدس، هفته بسیج، عید غدیر، نیمه شعبان، هفته دولت و مراسم های دیگر باشکوه تر و منظم تر از سال های گذشته بوده که با تدابیر و توصیه های نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی محقق شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی نیز در این نشست با ارایه گزارش عملکرد سال گذشته و امسال، گفت: از سال گذشته تاکنون ۱۵۰ جلسه برگزار شده که یکهزار و ۲۰۰ مصوبه داشته است.

حجت الاسلام میکائیل اسکندری اظهار کرد: بر اساس این مصوبات ۲هزار و ۱۵۰ برنامه اجرا شده و ۱۳۵ بیانیه صادر شده است.

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جایگاه و پایگاه خود را در نزد مردم پیدا کرده است و مردم همواره بر این نهاد انقلابی نظارت داشته اند.