استفاده از ظرفیت رسانه در امید آفرینی
استفاده از ظرفیت رسانه در امید آفرینی

رئیس بسیج رسانه کشور تاکید کرد استفاده از ظرفیت رسانه در امید آفرینی رئیس بسیج رسانه کشور در دیدار با امام جمعه تبریز گفت: باید از ظرفیت بی نظیر رسانه ها در راستای جهاد تبیین و بحث امیدآفرینی که مورد تاکید رهبر انقلاب است، بهره گرفت. به گزارش تایسیز نیوز، مرتضی کارآموزیان در دیدار با […]

رئیس بسیج رسانه کشور تاکید کرد

استفاده از ظرفیت رسانه در امید آفرینی

استفاده از ظرفیت رسانه در امید آفرینی

رئیس بسیج رسانه کشور در دیدار با امام جمعه تبریز گفت: باید از ظرفیت بی نظیر رسانه ها در راستای جهاد تبیین و بحث امیدآفرینی که مورد تاکید رهبر انقلاب است، بهره گرفت.

به گزارش تایسیز نیوز، مرتضی کارآموزیان در دیدار با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه تبریز، گزارشی جامعی از وضعیت بسیج رسانه و خبرنگاران کشور ارائه کرد و گفت: آذربایجان شرقی به لحاظ کثرت رسانه در رتبه دوم کشوری قرار دارد و به عنوان استان رسانه خیز شناخته می‌شود.

وی با بیان اینکه فعالیت های رسانه ای نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در راستای جهاد تبیین قابل قدردانی است، اضافه کرد: اخبار هر هفته خطبه های نماز جمعه تبریز به دلیل نقطه زنی و مطرح کردن نکات و کنش ها بازتاب کشوری پیدا می کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: اختیارات بسیج رسانه باید به اندازه ای باشد که بتواند از رسانه ها بصورت مادی و معنوی حمایت کند.

حجت الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم افزود: رسانه ها در خط مقدم جنگ نرم قرار دارند و مهمترین قشر در امید آفرینی هستند در این راستا ترویج گفتمان انقلاب اسلامی برای رسیدن به رسانه های تراز انقلاب در استان لازم و ضروری است.

وی با تاکید بر اهمیت نقش بسیج رسانه در حمایت از رسانه ها گفت: اختیارات بسیج رسانه باید به اندازه ای باشد که بتواند از رسانه ها بصورت مادی و معنوی حمایت کند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه رسانه ها در انتشار اخبار سه اصل سرعت، صحت و دقت را مورد توجه قرار دهند، افزود: من شخصا در مورد یک خبر با مسئولان مختلف صحبت کرده و جزییات، آمار و اطلاعات دقیق را می پرسم بعد در خطبه نماز جمعه اعلام می کنم.