اطلاع‌رسانی و تعامل با رسانه‌ شاخص مهم ارزیابی عملکرد مدیران شهرداری تبریز
اطلاع‌رسانی و تعامل با رسانه‌ شاخص مهم ارزیابی عملکرد مدیران شهرداری تبریز

شهردار تبریز گفت: یکی از معیارهای شاخص ارزیابی عملکرد مدیران شهرداری تبریز اطلاع‌رسانی دقیق از پروژه‌های عمرانی و تعامل مطلوب با رسانه‌ها است. به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب هوشیار در جلسه‌ مدیران شهرداری ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: پنجمین و آخرین دور از قرارهای خدمت شهرداری تبریز در مناطق دهگانه، از یازدهم آبان سال جاری […]

شهردار تبریز گفت: یکی از معیارهای شاخص ارزیابی عملکرد مدیران شهرداری تبریز اطلاع‌رسانی دقیق از پروژه‌های عمرانی و تعامل مطلوب با رسانه‌ها است.

به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب هوشیار در جلسه‌ مدیران شهرداری ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: پنجمین و آخرین دور از قرارهای خدمت شهرداری تبریز در مناطق دهگانه، از یازدهم آبان سال جاری آغاز و اولین قرار از پنجمین دور نیز در شهرداری منطقه ۱ برگزار می‌شود.

وی افزود: بررسی تمامی مصوبات اجرا شده قرارهای خدمت شهرداری تبریز در چهار دور قبلی، بررسی مشکلات برطرف نشده شهروندان در ملاقات‌های مردمی چهار دور قبلی و همچنین مصوباتی که به هر دلیلی اجرایی نشده‌اند، از آیتم‌های ویژه پنجمین دور از قرارهای خدمت شهرداری تبریز در مناطق است.

هوشیار با اشاره به ارائه گزارش عملکرد شهرداران نواحی مناطق در دور پنجم قرارهای خدمت خاطرنشان کرد: شهرداران مناطق دهگانه در تمامی قرارهای خدمت دور پنجم حضور خواهند داشت.

شهردار تبریز با اشاره به ضرورت تعامل مطلوب مدیران شهرداری تبریز با رسانه‌ها و اطلاع‌رسانی دقیق و ارائه گزارش عملکرد پروژه‌های عمرانی به اصحاب رسانه یادآور شد: تعامل با رسانه نقش موثری در ارزیابی عملکرد مدیران دارد و در دو سال اخیر نقش اصلی همراه کردن مردم با مدیریت شهری بر عهده رسانه‌ها بوده است.

وی اضافه کرد: تعامل با رسانه‌ها در سال جاری نیز باید تداوم داشته و مدیران شهرداری کارهای خود را به بهترین شکل و در قالب‌های مختلف خبری به اطلاع مردم برسانند.

هوشیار با اشاره به تعامل و نقش هدایتگرانه نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه مردمی تبریز، استاندار محترم آذربایجان‌شرقی و شورای اسلامی شهر، دستاوردهای دو سال اخیر مدیریت شهری در تمام حوزه های شهری را مهم ارزیابی کرد و گفت: شهروندان در نیمه دوم سال جاری و سال آینده شاهد افتتاح طرح‌های عمرانی و توسعه و آبادانی  شهر تبریز در حوزه‌های مختلف خواهند بود.

وی با اشاره به نصب  تابلو روزشمار در ایستگاه‌های خط دوم قطار شهری تبریز ابراز داشت: فاز اول خط دوم قطار شهری تبریز در دوره ششم شورای اسلامی شهر مورد بهره برداری قرار گرفته و اقدامی ماندگار از این دوره شورا به شهروندان خواهد بود.

شهردار با بیان اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی با ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار در تاریخ مدیریت شهری تبریز بی نظیر است، گفت: مدیران شهرداری تبریز باید به وعده مدیریت شهری در خصوص افتتاح بدون تشریفات و به موقع طرح های عمرانی، به ویژه طرح‌هایی که تابلو روزشمار دارند، پایبند باشند.

وی در پایان میثاق خود با مدیران شهرداری را عمل به بودجه ۱۴۰۲ عنوان کرده و تحقق این امر را در سایه تلاش شبانه روزی و کار جهادی دانست.