اعضای شبکه اختلاس در مجتمع فولاد میانه دستگیر شدند
اعضای شبکه اختلاس در مجتمع فولاد میانه دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان میانه اعلام کرد: شبکه اختلاس کلان در مجتمع فولاد این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش تایسیزنیوز، «محمود محمودیان» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در روزهای گذشته باند اختلاس کلان در مجتمع فولاد میانه با رصد و تلاش میدانی سربازان گمنام امام زمان […]

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان میانه اعلام کرد: شبکه اختلاس کلان در مجتمع فولاد این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش تایسیزنیوز، «محمود محمودیان» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در روزهای گذشته باند اختلاس کلان در مجتمع فولاد میانه با رصد و تلاش میدانی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات و همکاری فرماندهی انتظامی منطقه شناسایی شده و عوامل اصلی دخیل در موضوع دستگیر و به دست قانون سپرده شدند.

وی با اشاره به انجام تحقیق کامل پیرامون پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میانه، افزود: تصمیم مقتضی درباره این پرونده پس از اتمام تحقیقات در دادسرا و صدور کیفرخواست، در دادگاه کیفری اتخاذ شده و اطلاع رسانی‌ لازم انجام خواهد شد.

مجتمع فـولاد میانه در سال ۱۳۶۸ کلنگ زنی و در اواخـر سال ۱۳۷۶ عملیات نصب ماشین آلات آن و تولید آزمایشی آن در سـال ۱۳۷۹ به صورت «راه اندازی سرد» آغاز شد.

این مجتمع دارای سه مجموعه فولادی است که واحد نورد یا تولید مفتول های صنعتی و ساختمانی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز کرده و عمده تولیدات آن انواع میلگرد ۱۰ تا ۳۲ میلی متری است.

شهرستان میانه با حدود ۱۸۰ هزار نفر جمعیت در ۱۷۸ کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع است.