اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور از پاکو خمز اعلام حمایت کردند
اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور از پاکو خمز اعلام حمایت کردند

جلسه هم اندیشی اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور با پاکو خمز برگزار و موضوعات پیرامون تیم مورد بررسی قرار گرفت و اعضای هیأت مدیره باشگاه حمایت قاطع خود از سرمربی تیم را اعلام کردند. به گزارش تایسیزنیوز به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، در این جلسه که به ریاست عباس الیاسی در دفتر مدیرعامل […]

جلسه هم اندیشی اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور با پاکو خمز برگزار و موضوعات پیرامون تیم مورد بررسی قرار گرفت و اعضای هیأت مدیره باشگاه حمایت قاطع خود از سرمربی تیم را اعلام کردند.

به گزارش تایسیزنیوز به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، در این جلسه که به ریاست عباس الیاسی در دفتر مدیرعامل باشگاه برگزار شد؛ هوشنگ نصیرزاده، منصور رستگارپور، علی محمودزاده و پاکو خمز به همراه سعید مظفری‌زاده – مدیر تیم – حضور داشتند و موضوعات پیرامون تیم مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ۲ ساعته نکته نظرات هیأت مدیره به سرمربی تیم منتقل شد و خمز نیز توضیحاتی در این زمینه ارائه داد.

با قدردانی از تلاش‌های تمام اعضای کادرفنی و بازیکنان در این جلسه هم اندیشی، اعضای هیأت مدیره باشگاه ضمن حمایت قاطع از پاکو خمز، بر حفظ اتحاد و همدلی تیم جهت بهبود شرایط و کسب موفقیت تراکتور در ادامه مسابقات تأکید کردند.

تیم تراکتور تبریز در آخرین بازی خود در اصفهان یک بر صفر مغلوب ذوب آهن این شهر شد پیش از این بازی نیز تراکتور در خانه خود و در یک بازی پر انتقاد در ۲ نیمه متفاوت ۳ بر ۲ مغلوب شمس آذر قزوین شد.

اکنون تیم تراکتور با ۱۲ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.