افتتاح چهار هزار و ۸۶ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی 
افتتاح چهار هزار و ۸۶ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی 

افتتاح چهار هزار و ۸۶ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی  تایسیزنیوز – در نشست امروز شورای عالی مسکن به ریاست سرپرست ریاست جمهوری، چهار هزار و ۸۶ واحد نهضت ملی مسکن همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی افتتاح شد.  سرپرست استانداری آذربایجان شرقی درباره این نشست که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار […]

افتتاح چهار هزار و ۸۶ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی 

تایسیزنیوز – در نشست امروز شورای عالی مسکن به ریاست سرپرست ریاست جمهوری، چهار هزار و ۸۶ واحد نهضت ملی مسکن همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی افتتاح شد. 

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی درباره این نشست که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: در این نشست مشکلات تسهیلات بانکی پرداختی به طرح‌های نهضت ملی مسکن استان با حضور مدیران بانک‌ها بررسی شد.

تراب محمدی افزود: اتخاذ تدابیر لازم برای تسهیل در ارایه ضمانت بانکی از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود. 

وی اضافه کرد: در نشست امروز شورای مسکن استان و در ادامه نشست وبیناری شورای عالی مسکن همچنین مقرر شد مالکان آن دسته از واحدهایی مسکونی که هنوز سند تک برگ نگرفته آمد، با قرارداد در دست شان برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی ادامه داد: همچنین مقرر شد متقاضیان نهضت ملی مسکن برای تامین آورده شان اهتمام کنند تا سرعت اجرا بالا برود.