افزایش ۱۳ درصدی جابجایی بار در آذربایجان‌شرقی
افزایش ۱۳ درصدی جابجایی بار در آذربایجان‌شرقی

افزایش ۱۳ درصدی جابجایی بار در آذربایجان‌شرقی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در چهار ماه امسال میزان جابجایی بار از سوی ناوگان بار استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد افزایش یافته است. «کاظم تیمورزاده» افزود: در این مدت هشت میلیون تن بار توسط […]

افزایش ۱۳ درصدی جابجایی بار در آذربایجان‌شرقی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در چهار ماه امسال میزان جابجایی بار از سوی ناوگان بار استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد افزایش یافته است.

«کاظم تیمورزاده» افزود: در این مدت هشت میلیون تن بار توسط ناوگان‌های بار استان به نقاط مختلف کشور ارسال شده است.

وی اظهار کرد: این میزان جابجایی بار از سوی ناوگان بار استان با صدور بیش از ۵۵۴ هزار و ۷۰۰ برگ انجام شده است که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش یافته است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در زمان کنونی ۵۲ هزار و ۷۰۵ دستگاه از ناوگان باری و ۴۵ هزار و ۵۰ راننده استان دارای کارت هوشمند هستند که از تعداد ۳۸ هزار و ۴۲۸ راننده مربوط به ناوگان باری است.

تیمورزاده، ادامه داد: هم اکنون تعداد ۲۸۸ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا، ۱۰ انجمن صنفی شرکت ها و موسسات کالا و ۱۴ انجمن صنفی رانندگان وسائط نقلیه سنگین در استان فعالیت می کنند.