امام جمعه تبریز:کمیته امداد یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) است
امام جمعه تبریز:کمیته امداد یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) است

امام جمعه تبریز: کمیته امداد یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) است نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، کمیته امداد را یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) دانست و گفت: همه باید از این امانت بزرگ صیانت کنیم. ،حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در شورای زکات استان آذربایجان‌شرقی که با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد، کمیته امداد را […]

امام جمعه تبریز:

کمیته امداد یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) است

کمیته امداد یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، کمیته امداد را یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) دانست و گفت: همه باید از این امانت بزرگ صیانت کنیم.

،حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در شورای زکات استان آذربایجان‌شرقی که با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد، کمیته امداد را یادگار بی‌نظیر امام راحل (ره) دانست و گفت: همه باید از این امانت بزرگ که از بدو تاسیس تاکنون خدمات ارزشمندی ارایه کرده، صیانت کنیم.

وی، اقدامات کمیته امداد در مقابله با شیوع ویروس کرونا در خانواده‌های محروم را قابل تقدیر عنوان کرد و افزود: کمیته امداد آذربایجان‌شرقی در دوران مبارزه با کرونا خوش درخشید و مردم خدمات ارزنده و فداکاری‌های این نهاد را فراموش نخواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی بر نقش موثر خیران در همراهی با کمیته امداد تاکید کرد و ادامه داد: مردم آذربایجان‌شرقی از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۲ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی به کمیته امداد ارائه کرده‌اند که قدردان این مردم هستیم.

وی، به نقش زکات در رفع محرومیت خانواده‌های نیازمند اشاره کرد و گفت: زکات ارزش بالایی در آموزه‌های دینی ما دارد و اگر اهتمام جدی شود، گره‌های بزرگی را باز می‌کند.