انتخابات دور دوم با مشارکت حداکثری غیرقابل پیش‌بینی بود
انتخابات دور دوم با مشارکت حداکثری غیرقابل پیش‌بینی بود

رییس شورای اسلامی تبریز: انتخابات دور دوم با مشارکت حداکثری غیرقابل پیش‌بینی بود تبریز-رییس شورای اسلامی تبریز گفت: انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با مشارکت حداکثری غیرقابل پیش‌بینی بود. شهرام دبیری، روز یکشنبه در دویست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی این شهر با بیان اینکه مردم آذربایجان شرقی همچون گذشته عمق وفاداری […]

رییس شورای اسلامی تبریز:

انتخابات دور دوم با مشارکت حداکثری غیرقابل پیش‌بینی بود

تبریز-رییس شورای اسلامی تبریز گفت: انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با مشارکت حداکثری غیرقابل پیش‌بینی بود.

شهرام دبیری، روز یکشنبه در دویست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی این شهر با بیان اینکه مردم آذربایجان شرقی همچون گذشته عمق وفاداری به انقلاب، نظام و رهبری را با حضور در پای صندوق‌ها و مشارکت حداکثری در انتخابات به رخ دشمنان کشیدند، افزود: این انتخابات نیز نشان داد که مردم با انتخاب آگاه، فردی صادق و انقلابی را برای اداره امور کشور برگزیدند.

وی اظهار کرد: مردم غیور ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون نشان داده‌اند که همواره غیرتمندانه پای صندوق‌های رأی حاضر شده و در تمامی صحنه‌های انقلاب حضور دارند.

رئیس شورای اسلامی تبریز با بیان اینکه انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با مشارکت حداکثری غیرقابل پیش‌بینی بود، گفت: حضور پرشور مردم ایران در این انتخابات نشان داد که مردم با جان و دل در تعیین سرنوشت کشور خود مشارکت دارند.

دبیری، با تاکید بر اینکه مردم آذربایجان شرقی نیز با حضور فعال خود در این دوره از انتخابات، حماسه دیگری آفریدند، ادامه داد: بر اساس گزارش دست اندرکاران انتخابات، انتخابات در سلامت و آرامش برگزار شد و هر ۲ نامزد با اخلاقمداری با هم رقابت کردند.

وی یادآور شد: «پزشکیان» فردی درد آشنا است و مسائل و مشکلات کشور و استان را نیز از نزدیک لمس کرده بنابراین حل این مسائل از جمله اولویت‌های وی خواهد بود.