انتصاب مدیر مرکز همایش بین المللی شهرداری تبریز
انتصاب مدیر مرکز همایش بین المللی شهرداری تبریز

انتصاب مدیر مرکز همایش بین المللی شهرداری تبریز پس از تصویب و ابلاغ ساختار جدید مستقل مدیریتی منوچهر جعفری به عنوان اولین مدیر مرکز همایش های بین المللی شهرداری تبریز انتخاب و معرفی شد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، همزمان با ابلاغ و اجرایی شدن ساختار جدید سازمانی مستقل مرکز همایش های […]

انتصاب مدیر مرکز همایش بین المللی شهرداری تبریز

انتصاب مدیر مرکز همایش بین المللی شهرداری تبریز

پس از تصویب و ابلاغ ساختار جدید مستقل مدیریتی منوچهر جعفری به عنوان اولین مدیر مرکز همایش های بین المللی شهرداری تبریز انتخاب و معرفی شد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، همزمان با ابلاغ و اجرایی شدن ساختار جدید سازمانی مستقل مرکز همایش های بین المللی، در دومین جلسه هیات امنا اولین مدیر این مجموعه انتخاب و معرفی شد.

مرکز همایش های بین المللی شهرداری پس از ابلاغ مصوبه شورای اسلامی شهر تبریز مبنی بر فعالیت به صورت مجموعه مستقل فرهنگی، هنری، اجتماعی و… با ساختار جدید اداری و مدیریتی پس از طی مراحل قانونی دوران فعالیتی جدید را آغاز کرده است.

شروع فعالیت این مرکز که قبلا بصورت یک مرکز زیر نظر منطقه مربوطه فعالیت داشت در دوران شهرداری یعقوب هوشیار امکان فعالیت مستقل و بصورت یک مرکز و مجموعه مستقل فرهنگی و هنری و اجتماعی را یافته و شهردار تبریز طی تاکیدات مکرر مبنی بر فعالیت این مرکز با رویکردهای جدید و محسوس فرهنگی، اجتماعی و هنری و لزوم اداره مطلوب و بهینه امور مربوطه و محوله و توسعه فعالیتهای عمرانی و ساختاری و رفع نواقص و بهره گیری از پتانسیل بالای این مرکز در جهت دهی به فعالیتهای فرهنگی و هنری و اجتماعی حمایت خود از فالیت ها، برنامه ها و طرح های فرهنگی و هنری و حمایت از هنرمندان و اهل فرهنگ را نشان داده است.

میر اعتماد عمادی رئیس هیات امنای این مرکز نیز در مراسم معارفه بر حمایت هیات امنای از مدیر انتخابی مرکز همایش ها در جهت رفع نواقص و تکمیل و بهره برداری کامل از این مجموعه و اجرای برنامه های فاخر و مطلوب فرهنگی، هنری تاکید کرد.

گفتنی است منوچهر جعفری پیش از این سابقه معاون مالی و اقتصادی سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز، مدیر فرهنگی و روابط عمومی سازمان ورزش و باشگاه شهرداری تبریز، مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری منطقه یک را در کارنامه خود دارد.