انصافی:دیگر در رادیو فعالیتی ندارم
انصافی:دیگر در رادیو فعالیتی ندارم

بازیگر طنز قدیمی صداوسیما: دیگر در رادیو فعالیتی ندارم / تمام دستمزدم خرج رفت و آمدم می‌شد جواد انصافی هنرمند رادیو که با نام «عبدلی» شناخته می‌شود می‌گوید دیگر در رادیو فعالیتی ندارم. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روزنامه ایران نوشت:جواد انصافی هنرمند رادیو که با نام «عبدلی» شناخته می‌شود می‌گوید دیگر در […]

بازیگر طنز قدیمی صداوسیما: دیگر در رادیو فعالیتی ندارم / تمام دستمزدم خرج رفت و آمدم می‌شد

بازیگر طنز قدیمی صداوسیما: دیگر در رادیو فعالیتی ندارم / تمام دستمزدم خرج رفت و آمدم می‌شد

جواد انصافی هنرمند رادیو که با نام «عبدلی» شناخته می‌شود می‌گوید دیگر در رادیو فعالیتی ندارم.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روزنامه ایران نوشت:جواد انصافی هنرمند رادیو که با نام «عبدلی» شناخته می‌شود می‌گوید دیگر در رادیو فعالیتی ندارم.

او می گوید دستمزدهای رادیو برای ۱۰ سال پیش است و واقعاً دیگر مقرون به‌صرفه نیست. اگر تغییری در دستمزدها ایجاد نشود دیگر نیستم. از این هفته دیگر به برنامه نرفتم و ارتباطم را قطع کردم چون متأسفانه مسئولان به فکر نیستند.

دستمزد من بسیار خنده‌دار است. اگر بگویم به حال ما گریه می‌کنید اما می‌گویم. درست است که ما در یک روز چندین برنامه ضبط می‌کنیم ولی برای هر برنامه رقمی که در نظر گرفته می‌شد چیزی حدود ۶۰ الی ۱۰۰ هزار تومان بود! من وقتی می‌خواستم از محل زندگی‌ام سر ضبط بیایم هزینه زیادی می‌کردم چون ماشین‌های سازمان به لواسان نمی‌آیند و خارج از محدوده است. من با ۲۰۰ هزار تومان می‌آمدم و با ۲۰۰ هزار تومان هم برمی‌گشتم. یعنی تمام دستمزدم خرج رفت و آمدم می‌شد!

واقعاً باعث تأسف است. به راحتی به تهیه‌کننده ما گفتند ما همین قدر بودجه داریم. به نظرم با این رفتار از هنرمندان و آنهایی که به کار علاقه‌مند هستند و دوست دارند کار کنند، سوء‌استفاده می‌کنند. دلم برای جوانان می‌سوزد چون آنها مجبورند و کار می‌کنند ولی من دلیلی ندارم با این مبلغ کار کنم.نمی‌دانم آقای جبلی رئیس محترم سازمان صداوسیما از این اتفاقات مطلع هستند یا خیر.