اهدای ۲۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان آذربایجان شرقی
اهدای ۲۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان آذربایجان شرقی

اهدای ۲۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان آذربایجان شرقی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) ۲۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تحت حمایت کمیته استان اهدا می شود. به گزارش تایسیز نیوز، غلامهدی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت روز […]

اهدای ۲۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان آذربایجان شرقی

اهدای ۲۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان آذربایجان شرقی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) ۲۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تحت حمایت کمیته استان اهدا می شود.

به گزارش تایسیز نیوز، غلامهدی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اقدام به اهدای ۲۴۰ سری به نوعروسان پشت نوبتی کرده است.

وی افزود: هر سری جهیزیه ۵ قلم جنس شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، تلویزیون و جارو برقی است.

مدیرکل کمیته امداد امام آذربایجان شرقی در مورد ارزش ریالی این جهیزیه ها گفت: برای هر سری جهیزیه ۳۰ میلیون تومان هزینه شده که جمعا ارزش ریالی ۲۴۰ سری ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده که توسط کمیته امداد و خیرین تقبل شده است.

ملامهدی به سایر اقدامات کمیته امداد در خصوص ازدواج اشاره کرده و گفت: برگزاری دوره های آموزشی برای نوعروسان و دختران در آستانه ازدواج و همچنین کلاس های مشاوره برای دختران بازمانده از ازدواج از جمله برنامه ها برای ترویح ازدواج آسان است.