اولین زمین فوتبال ساحلی تبریز افتتاح شد
اولین زمین فوتبال ساحلی تبریز افتتاح شد

اولین زمین فوتبال ساحلی تبریز افتتاح شد اولین زمین فوتبال ساحلی تبریز با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار تبریز، معاونان ستادی و مدیران منطقه ۶ تبریز افتتاح شد. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۶ تبریز، اولین زمین فوتبال ساحلی با ابعاد یک هزارو ۲۹۰ متر و […]

اولین زمین فوتبال ساحلی تبریز افتتاح شد

اولین زمین فوتبال ساحلی تبریز افتتاح شد

اولین زمین فوتبال ساحلی تبریز با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار تبریز، معاونان ستادی و مدیران منطقه ۶ تبریز افتتاح شد.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۶ تبریز، اولین زمین فوتبال ساحلی با ابعاد یک هزارو ۲۹۰ متر و اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

این زمین به صورت چند منظوره و برای ورزش های فوتبال ساحلی، کشتی، کبدی و والیبال آماده سازی شده است.

این زمین چند منظوره ساحلی که با آیین‌نامه‌ها و استانداردهای بین المللی مطابقت دارد برای اولین بار در تبریز در راستای رفاه حال شهروندان، توسط شهرداری منطقه ۶ تبریز در پارک قوناخلارباغی اجرا و به بهره برداری رسید.

همچنین در بازدید دیگری که در قالب هشتمین قرار خدمت از دور چهار قرارهای خدمت شهرداری تبریز در حوزه منطقه ۶ انجام یافت، شهردار تبریز بر نصب روزشمار برای پروژه ساختمان آتش نشانی در بلوار شهید بابایی تاکید کرد.

این ایستگاه با یک هزارو ۶۰۰ متر عرصه و ۶۰۰ متر زیربنا در یک طبقه در حال اجراست که فاز نخست آن تا دو ماه آینده تکمیل می شود.

اعتبار اولیه برای این پروژه هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده است.

هدف از احداث ایستگاه آتش نشانی در جاده فرودگاه ایجاد فضای ایمن برای شهروندان و اهالی کسب و کار در سطح حوزه شهرداری منطقه ۶ است.

در این بین بازدید از روند مقاوم سازی و بهسازی پل آجی چای به عنوان یکی دیگر پروژه های در دست اجرا منطقه ۶ با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار از دیگر برنامه های قرار خدمت شهرداری تبریز بود. این پل با طول ۱۳۷ متر و عرض ۱۱ متر شامل ۲۴ ستون بوده که عملیات مرمت یک لاین آن تا ۱۰ روز به اتمام می رسد و در صورت تامین اعتبار اجرای پروژه تا پایان مهر سال جاری پایان می یابد.

یادمان شهدای گمنام یکی دیگر از پروژه های واقع در پارک صنعت قراملک با ۵۰ مترمربع عرصه با صرف یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه در دست اجرا بوده و هفته آینده به بهره‌برداری می رسد.

همچنین بازسازی کامل پارک صنعت، رنگ آمیزی جداول، رختکن ها، فنس کشی و برق ساختمان در کنار زمین های بسکتبال و والیبال این مجموعه در حال آماده سازی است.