اولین کورت اختصاصی ۳ & ۳ ایران در تبریز ساخته می شود
اولین کورت اختصاصی ۳ & ۳ ایران در تبریز ساخته می شود

بازدید از روند ساخت و تکمیل نخستین کورت اختصاصی بسکتبال ۳&3 ایران در تبریز انجام یافت. به گزارش تایسیزنیوز به نقل از روابط عمومی هیئت بسکتبال آذربایجان شرقی این کورت توسط اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و با بودجه ای نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال در مجموعه ورزش ميرداماد و در مساحتی بالغ […]

بازدید از روند ساخت و تکمیل نخستین کورت اختصاصی بسکتبال ۳&3 ایران در تبریز انجام یافت.
به گزارش تایسیزنیوز به نقل از روابط عمومی هیئت بسکتبال آذربایجان شرقی این کورت توسط اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و با بودجه ای نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال در مجموعه ورزش ميرداماد و در مساحتی بالغ بر ١٠٠٠ متر مربع در حال تکمیل و اتمام ساخت می‌باشد.
رئیس هیئت بسکتبال آذربایجان شرقی به همراه نمایندگان دفتر فنی و مهندسی اداره کل جوانان و ورزش آذربایجان شرقی ضمن بازدید از روند ساخت گفت : برای اولین بار در ایران کورت اختصاصی بسکتبال سه نفره در حال آماده‌سازی است.
سیامک گهرخانی افزود : با توجه به پتانسيل استان، پيشنهاد اختصاص يك زمين جهت احداث كورت بسكتبال سه نفره از سوی هيئت به اداره كل داده شد كه خوشبخاته با موافقت اداره كل و اختصاص این زمين در مجموعه ميرداماد كه شامل زمين بازی و ساختمانی شامل دو رختكن جداگانه مجهز و يك اتاق مديريتی ميباشد پس از تکمیل، تحویل هیئت بسکتبال آذربایجان شرقی خواهد شد و کفپوش مخصوص بسکتبال در آن پهن می شود.
وی از اداره كل بابت اختصاص اين زمين و شخص آقای ستوده نژاد بابت پيگيری تكميل پروژه و همچنين از دكتر شرفشاهي معاونت فنی اداره كل و همكاران محترمشان كه در تسريع عمليات اين پروژه نقش اساسی داشتند نيز تشكر ويژه نمود.
گهرخانی در خاتمه بیان داشت : طی مذاکراتی كه با كميته سه به سه فدراسيون بسکتبال داشتيم قرار است با برگزاری يك ايونت كشوری اين پروژه در هفته تربيت بدنی افتتاح گردد.