بادامچیان: مافیای واردکننده خودرو با میرسلیم جنگید
بادامچیان: مافیای واردکننده خودرو با میرسلیم جنگید

بادامچیان: مافیای واردکننده خودرو با میرسلیم جنگید /به کسی که خودرو شاسی بلند گرفته رأی ندهید اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه:میرسلیم با ورود خودروی خارجی به ویژه کارکرده مخالف است زیرا معتقد بود با ورود خودروی کارکرده وسایل یدکی آن هم باید وارد شوند؛ که حرف فنی و حساب‌شده‌ای بود اما مافیای واردکننده خودرو […]

بادامچیان: مافیای واردکننده خودرو با میرسلیم جنگید /به کسی که خودرو شاسی بلند گرفته رأی ندهید

اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه:میرسلیم با ورود خودروی خارجی به ویژه کارکرده مخالف است زیرا معتقد بود با ورود خودروی کارکرده وسایل یدکی آن هم باید وارد شوند؛ که حرف فنی و حساب‌شده‌ای بود اما مافیای واردکننده خودرو با او جنگید.

سخنان میرسلیم به گونه‌ای نبود که بتواند آن مافیا را رسوا کند؛ زیرا در این بخش‌ها ملاحظات خاصی دارد.

میرسلیم به تکلیف نمایندگی خود عمل کرد و مورد تهاجم شدید قرار گرفت. آیا کسی که مسئولیت ساخت موتور دیزل را دارد، تفاوت میان لندکروز و ۲۰۶ را نمی‌داند؟ میرسلیم در حرم حضرت امیر(ع) در حال زیارت بود که فردی از او فیلم می‌گیرد این حرکت بسیار زشتی بود.

این حرکت از آدمهای سیاسی سر نمی‌زند، از مافیاها سر می‌زند. اما اینکه مواضع او، مواضع حزب موتلفه است؛ باید بگویم خیر.

در انتخابات مجلس به به مردم توصیه می کنم که فردی را که خودروی شاسی‌ بلند گرفته را انتخاب نکنند. اگر نامزدی برای انتخابات هزینه میلیاردی کرد، معلوم است که یک «سرمایه‌دار مطرف» است که خرج می‌کند تا وقتی به مجلس رفت ۳ میلیارد هزینه‌ را به ۱۰ میلیارد درآمد تبدیل کند. این نماینده طبعاً نه برای ملت بلکه برای جیبش کار می‌کند.