بازار تاریخی مظفریه نورپردازی می‌شود
بازار تاریخی مظفریه نورپردازی می‌شود

شهردار منطقه ۸ تبریز: بازار تاریخی مظفریه نورپردازی می‌شود شهردار منطقه ۸ تبریز از طراحی نورپردازی بازار مظفریه و آغاز نورپردازی این بازار در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، رضا جان فشان نوبری ضمن اعلام خبر فوق افزود: در راستای زیباسازی بازار تاریخی تبریز، پروژه نورپردازی تیمچه تاریخی […]

شهردار منطقه ۸ تبریز:

بازار تاریخی مظفریه نورپردازی می‌شود

بازار تاریخی مظفریه نورپردازی می‌شود

شهردار منطقه ۸ تبریز از طراحی نورپردازی بازار مظفریه و آغاز نورپردازی این بازار در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، رضا جان فشان نوبری ضمن اعلام خبر فوق افزود: در راستای زیباسازی بازار تاریخی تبریز، پروژه نورپردازی تیمچه تاریخی مظفریه را در دست اجرا داریم که طی روزهای اخیر، طراحی نورپردازی این بازار توسط متخصصان نورپردازی انجام شده و تلاش داریم عملیات نورپردازی تیمچه مظفریه که بزرگترین و مشهورترین تیمچه بازار تبریز است را در آینده نزدیک اجرایی کنیم.

شهردار منطقه ۸ این پروژه را در راستای افزایش زیبایی های بافت تاریخی شهر و بازار تاریخی تبریز عنوان کرد و افزود: با اجرای نورپردازی تیمچه مظفریه، به زودی می توانیم شاهد افزایش زیبایی در بازار تاریخی تبریز باشیم.

وی افزود: بازار تاریخی تبریز به دلیل مسقف بودن، در طول روز نیز کمبود روشنایی داشته و اجرای این نورپردازی علاوه بر زیباسازی منجر به افزایش روشنایی بازار تاریخی تبریز در طول روز نیز می شود.