بازنگری‌های عمیق در سیاست‌های جمعیت الزامی است
بازنگری‌های عمیق در سیاست‌های جمعیت الزامی است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی: بازنگری‌های عمیق در سیاست‌های جمعیت الزامی است امام جمعه تبریز، از نبود قرارگاه فرهنگی در موضوع افزایش جمعیت در سطح کشور انتقاد کرد و گفت: بازنگری‌های عمیق در سیاست‌های جمعیت الزامی است. به گزارش تایسیز نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امروز، پنجم […]

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

بازنگری‌های عمیق در سیاست‌های جمعیت الزامی است

بازنگری‌های عمیق در سیاست‌های جمعیت الزامی است

امام جمعه تبریز، از نبود قرارگاه فرهنگی در موضوع افزایش جمعیت در سطح کشور انتقاد کرد و گفت: بازنگری‌های عمیق در سیاست‌های جمعیت الزامی است.

به گزارش تایسیز نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امروز، پنجم خردادماه، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تبریز، اظهار کرد: سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر را باید روز انهدام پندارها و باورهای غلط دشمنان دانست زیرا یک پندار غلط از بین رژیم بعث و از طراحان آغاز جنگ درآمده بود که جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مردم خیلی عمیق نیست و توان ایستادگی ندارد اما آزادی خرمشهر این پندار غلط را باطل کرد.

وی با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) مبنی بر اینکه «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، گفت: هر کسی بگوید من خرمشهر را آزاد کردم، حرف ناصوابی زده است زیرا نیروهای مسلح، مردمی و همه مردم، دست به دست هم دادند و با عنایت خداوندی خرمشهر آزاد گشت.

آل‌هاشم، با تأکید بر لزوم ترویج فرزندآوری در کشور، گفت: افزایش جمعیت و رشد فرزندآوری موجب قدرت اقتصادی و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

خطیب جمعه تبریز، با بیان اینکه ایران به افزایش جمعیت و فرزندآوری نیاز مبرم دارد، کاهش جمعیت را یکی از چالش‌های مهم و محوری ایران دانست و افزود: این چالش به اندازه‌ای بزرگ مهم است که کارشناسان معتقدند ما به افزایش جمعیت نیاز داریم و هیچ اما و اگری در آن وجود ندارد.