بازگشت دروازه‌بان تراکتور به تنظیمات فصل پیش
بازگشت دروازه‌بان تراکتور به تنظیمات فصل پیش

حسین پورحمیدی دروازه‌بان تیم تراکتور که به صورت قرضی به تیم آلومینیوم انتقال یافته بود سال گذشته از بهترین‌های لیگ بوده و همین درخشش سبب شد که به تیم تراکتور بازگردد و جانشین محمدرضا اخباری شود. به گزارش تایسیزنیوز، پورحمیدی در ۲ بازی اول لیگ برتر و یک بازی لیگ قهرمانان آسیا ۷ گل دریافت […]

حسین پورحمیدی دروازه‌بان تیم تراکتور که به صورت قرضی به تیم آلومینیوم انتقال یافته بود سال گذشته از بهترین‌های لیگ بوده و همین درخشش سبب شد که به تیم تراکتور بازگردد و جانشین محمدرضا اخباری شود.

به گزارش تایسیزنیوز، پورحمیدی در ۲ بازی اول لیگ برتر و یک بازی لیگ قهرمانان آسیا ۷ گل دریافت کرد که حداقل در دو گل مقصر اصلی بود. همین سبب نگرانی هواداران تیم تراکتور شده و حتی بعضی‌ها عنوان کردند که  اعتماد به پورحمیدی و جدایی اخباری اشتباه بزرگ باشگاه تراکتور بود.

تراکتور در ۴ بازی بعدی لیگ برتر به ۴ پیروزی متوالی دست یافته و جالب اینکه در این بازی‌ها گلی دریافت نکرده است تا پورحمیدی با ۴ کلین شیت در صدر بهترین دروازه‌بانان قرار گرفته و نقش بسزایی در موفقیت تیم تراکتور تا رسیدن به صدر جدول داشته باشد.

پورحمیدی سال گذشته هم با بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس کورس بیشترین کلین شیت را داشت و می‌توان گفت وی به همان دوران اوج فصل گذشته خود بازگشته است.