برف محور اهر – ورزقان را بست
برف محور اهر – ورزقان را بست

برف محور اهر – ورزقان را بست تایسیز نیوز – رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی بر اثر بارش سنگین برف و کولاک امکان تردد در محور اهر – ورزقان وجود ندارد و این محور مسدود شده است. سرهنگ حبیب آبراهه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: در گردنه ها برفگیر استان از […]

برف محور اهر – ورزقان را بست

تایسیز نیوز – رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی بر اثر بارش سنگین برف و کولاک امکان تردد در محور اهر – ورزقان وجود ندارد و این محور مسدود شده است.

سرهنگ حبیب آبراهه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: در گردنه ها برفگیر استان از جمله گردنه پیام در مرند و آتاجان در آزاد راه پیامبر اعظم هم امکان تردد بدون زنجیر چرخ وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس در آزاد راه تبریز – زنجان واژگون شد، گفت: ساعتی پیش یک دستگاه تریلی هم در ابتدای آزاد راه مقابل شرکت کلرپارس قیچی کرد.

سرهنگ آبراهه بر ضرورت خودداری از سفرعای غیر ضروری تاکید کرد و از شهروندان خواست در صورت ضرورت نسبت به تجهیز خودرو به وسایل ایمنی از جمله زنجیر چرخ اقدام کنند .

به گزارش تایسیز نیوز، صبح امروز برخورد یک دستگاه اتوبوس با کمپرسی در آزادراه تبریز – زنجان در محدوده شهرستان هشترود ۲۲ نفر مصدوم بر جا گذاشت.

۲۶ دی ماه امسال هم بارش برف و کولاک موجب مسدود شدن محور اهر – ورزقان شد.

اهر ، ورزقان در شمال شرق آذربایجان شرقی در منطقه ارسباران واقع شده اند و به ترتیب ۸۸ ، ۶۵ کیلومتر با تبریز فاصله دارند.

بارش برف از روز گذشته در بیشتر مناطق آذربایجان شرقی آغاز شده است و در برخی نواحی همچنان ادامه دارد.