برقراری پرواز تبریز-یزد در هفته جاری
برقراری پرواز تبریز-یزد در هفته جاری

برقراری پرواز تبریز-یزد در هفته جاری رامین آذری اظهار کرد: شرکت هواپیمایی پارس ایر پروازهای هفتگی خود در مسیر یزد از فرودگاه تبریز را آغاز می کند. به گفته رامین آذری  مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی، پرواز مسیر یزد پس از مدتی وقفه از هفته جاری آغاز می‌شود که طبق برنامه اعلام شده، این پرواز روزهای […]

برقراری پرواز تبریز-یزد در هفته جاری

برقراری پرواز تبریز-یزد در هفته جاری

رامین آذری اظهار کرد: شرکت هواپیمایی پارس ایر پروازهای هفتگی خود در مسیر یزد از فرودگاه تبریز را آغاز می کند. به گفته رامین آذری  مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی، پرواز مسیر یزد پس از مدتی وقفه از هفته جاری آغاز می‌شود که طبق برنامه اعلام شده، این پرواز روزهای یکشنبه و

به گزارش تایسیز نیوز، رامین آذری اظهار کرد: شرکت هواپیمایی پارس ایر پروازهای هفتگی خود در مسیر یزد از فرودگاه تبریز را آغاز می کند.

به گفته رامین آذری  مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی، پرواز مسیر یزد پس از مدتی وقفه از هفته جاری آغاز می‌شود که طبق برنامه اعلام شده، این پرواز روزهای یکشنبه و پنج شنبه هر هفته از فرودگاه تبریز انجام خواهد شد.

آذری خاطرنشان کرد: این پرواز ساعت ۲۰:۴۵ از فرودگاه تبریز به سمت یزد پرواز خواهد کرد و ساعت ۲۳:۳۰ روزهای یکشنبه و پنج شنبه به فرودگاه تبریز باز خواهد گشت.