برگزاری رویدادهای مهم ورزشی در ۵۲ هفته سال
برگزاری رویدادهای مهم ورزشی در ۵۲ هفته سال

شهردار تبریز خبر داد؛ برگزاری رویدادهای مهم ورزشی در ۵۲ هفته سال شهردار تبریز گفت: نتیجه اقدامات ورزشی شهرداری تبریز شناسایی استعدادهای بالقوه در کنار ارتقای سطح سلامت شهروندان است. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار ضمن اعلام این مطلب در همایش پیاده‌روی خانوادگی که به مناسب سوم خرداد سالروز آزادسازی […]

شهردار تبریز خبر داد؛

برگزاری رویدادهای مهم ورزشی در ۵۲ هفته سال

برگزاری رویدادهای مهم ورزشی در ۵۲ هفته سال

شهردار تبریز گفت: نتیجه اقدامات ورزشی شهرداری تبریز شناسایی استعدادهای بالقوه در کنار ارتقای سطح سلامت شهروندان است.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار ضمن اعلام این مطلب در همایش پیاده‌روی خانوادگی که به مناسب سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر ترتیب یافته بود اظهار داشت: همگرایی مطلوبی در بحث ترویج و توسعه ورزش بین شورا و شهرداری در کنار حمایت مدیران ارشد استانی حکمفرماست.

وی افزود : امسال در تبریز سال توجه ویژه به ورزش و سلامت شهروندی و افزایش نشاط اجتماعی وجود دارد.

وی با بیان اینکه مناطق دهگانه ملزم هستند بر اساس برنامه‌ریزی برنامه‌های ورزشی هفتگی در طول ۵۲ هفته سال جهت افزایش نشاط شهروندان اجرا کننند، تصریح کرد: برنامه‌های ورزشی هفتگی شهرداری تبریز برای تمامی رده‌های سنی نگارش شده و این برنامه با هماهنگی تمامی مناطق و سازمان‌ها و شرکت های تابعه شهرداری تبریز از آغاز سال جاری به صورت مستمر در حال برگزاری است.

شهردار تبریز با اشاره به اینکه تاکید مدیریت شهری به ترویج و توسعه ورزش‌های همگانی در کنار استعدادیابی ورزشی است، خاطر نشان کرد: تبریز ظرفیت‌های بالقوه زیادی در رشته‌های متنوع ورزشی دارد که استعدادیابی ورزشی با توسعه آکادمی‌های ورزشی امسال با شتاب بیشتری آغاز شده است.

هوشیار، دستاورد تلاش‌های ورزشی شهرداری تبریز را استعدادیابی و معرفی نخبگان شهر در کنار ارتقای سلامت شهروندان دانست و گفت: امسال بحث پروژه‌های زیستی‌محیطی متعددی برای کاهش آلودگی هوای تبریز برای افزایش سلامت شهروندی در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی در پایان این همایش با اشاره به همگرایی شورا و شهرداری در بحث ترویج و توسعه ورزش یادآور شد: همگرایی مطلوبی در بحث حمایت و ترویج ورزش در شورا و شهرداری با همراهی مدیران ارشد استانی وجود دارد که همایش‌های ورزشی اینچنینی نمود این هماهنگی و همگرایی است.

گفتنی است در پایان این رویداد ورزشی با قرعه‌کشی جوایزی به برندگان از طرف شهرداری تبریز اهدا شد.