بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی با ۸۵۷ میلیارد تومان هزینه
بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی با ۸۵۷ میلیارد تومان هزینه

بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی با ۸۵۷ میلیارد تومان هزینه شهردار تبریز از افتتاح رسمی همزمان ۱۱ پروژه عمرانی به مناسبت هفته وحدت و بدون تشریفات خبر داد. یعقوب هوشیار در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این خبر گفت: روز ۱۹ مهر و همزمان با مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آتش‌نشانان، ۱۱ پروژه در […]

بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی با ۸۵۷ میلیارد تومان هزینه

شهردار تبریز از افتتاح رسمی همزمان ۱۱ پروژه عمرانی به مناسبت هفته وحدت و بدون تشریفات خبر داد.

یعقوب هوشیار در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این خبر گفت: روز ۱۹ مهر و همزمان با مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آتش‌نشانان، ۱۱ پروژه در مناطق مختلف شهر تبریز به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: آغاز بهره برداری از این پروژه‌ها بصورت همزمان بوده و هیچگونه تشریفاتی برای افتتاح این پروژه‌ها در نظر گرفته نمی‌شود.

شهردار تبریز با اشاره به هزینه صرف شده برای اجرای این ۱۱ پروژه، عنوان کرد: در مجموع ۸۵۷ میلیارد تومان برای این پروژه‌ها هزینه شده که در این بین بیشترین هزینه برای خرید یکصد دستگاه اتوبوس صرف شده است.

وی با اشاره به عناوین پروژه‌ها، گفت: غیر از خرید یکصد دستگاه اتوبوس، تقاطع غیرهمسطح شهید فلاحی، ایستگاه‌های ۱۵ و ۱۶ مترو، فرهنگسرای کودک منطقه ۲، ساختمان پلیس منطقه ۵، پارک رز منطقه ۹، خیابان استاد محمد عابدی منطقه ۹، پروژه اسد گؤلی، ستاد فرماندهی کل آتش‌نشانی، چند پروژه آسفالت و بهسازی و پیاده‌رو سازی از جمله این پروژه‌ها هستند.

به گفته یعقوب هوشیار، همه این پروژه‌ها بصورت همزمان روز سه شنبه هفته جاری به مناسبت هفته وحدت و در جریان مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آتش‌نشانان برگزار می‌شود.