تاخیر در پرداخت تسهیلات خرید تراکتور با کمک سایر بانک‌ها رفع می‌شود
تاخیر در پرداخت تسهیلات خرید تراکتور با کمک سایر بانک‌ها رفع می‌شود

معاون رئیس جمهور: تاخیر در پرداخت تسهیلات خرید تراکتور با کمک سایر بانک‌ها رفع می‌شود به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: با توجه به اینکه بانک کشاورزی در زمینه پرداخت تسهیلات خرید تراکتور به کشاورزان با کمبود منابع مالی مواجه است، درصدد حل این مشکل از طریق سایر […]

معاون رئیس جمهور:

تاخیر در پرداخت تسهیلات خرید تراکتور با کمک سایر بانک‌ها رفع می‌شود

تاخیر در پرداخت تسهیلات خرید تراکتور با کمک سایر بانک‌ها رفع می‌شود

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: با توجه به اینکه بانک کشاورزی در زمینه پرداخت تسهیلات خرید تراکتور به کشاورزان با کمبود منابع مالی مواجه است، درصدد حل این مشکل از طریق سایر بانک‌ها و موسسه های مالی هستیم.

محسن منصوری روز سه شنبه در حاشیه بازدید از مجتمع تراکتورسازی تبریز گفت: در این زمینه می توان از منابع صندوق توسعه ملی نیز استفاده کرد.

وی اعلام کرد: ستاد تنظیم بازار نیز به دنبال تعرفه گذاری و تعیین قیمت تراکتور است و تلاش می کند متناسب با افزایش قیمت سال، تعرفه گذاری انجام شود تا هم تولید کننده و هم مصرف کننده متضرر نشود.

منصوری با بیان اینکه تراکتورسازی نماد منطقه بوده و تولیدات این کارخانه از نظر کیفیت، تنوع و حجم تولید برای کشور و منطقه مهم است، افزود: حجم تولید این کارخانه در سال گذشته ۳۱ هزار دستگاه بود که نسبت به سال قبل از آن که ۲۲ هزار دستگاه بود، بیش از ۵۰ درصد افزایش داشت.

وی با بیان اینکه تمام محصولات تولیدی این مجموعه در راستای خودکفایی داخلی سازی شده است، اظهار کرد: در این مجموعه توان تولید بقیه محصولات نیز وجود دارد ولی به خاطر به صرفه نبودن، تولید نمی شود.

برای خرید تراکتور تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد و مدت بازپرداخت هفت ساله اختصاص می‌یابد.

سفر معاون اجرایی رییس جمهور به آذربایجان شرقی برای پیگیری مصوبات استانی سفر آیت الله رییسی در خرداد ماه سال گذشته به تبریز و بازدید از طرح های این سفر انجام شده است.

وی امروز از پروژه راه آهن تبریز- میانه ( ایستگاه راه آهن خاوران تبریز)، بیمارستان جامع سرطان تبریز و قطعه ۶ اتوبان ارومیه – تبریز بازدید کرد.

منصوری در ادامه در همایش ۱۰ هزار نفری جوانان تمدن ساز هلال احمر آذربایجان شرقی در سالن پور شریفی تبریز شرکت کرد.

حضور در جلسه پیگیری مصوبات سفر اول استانی آیت الله رییسی به آذربایجان شرقی از دیگر برنامه های معاون اجرایی رییس جمهور در سفر به این استان است.