تاکید استاندار آذربایجان‌شرقی بر تلاش جمعی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان
تاکید استاندار آذربایجان‌شرقی بر تلاش جمعی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدای سرافراز جنگ تحمیلی، بر تلاش جمعی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد. به گزارش به گزارش تایسیزنیوز، عابدین خرم در این پیام آورده است: دفاع مقدس، شناسنامه اسلامی و ملی ایرانیان بوده و بزرگداشت […]

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدای سرافراز جنگ تحمیلی، بر تلاش جمعی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد.

به گزارش به گزارش تایسیزنیوز، عابدین خرم در این پیام آورده است: دفاع مقدس، شناسنامه اسلامی و ملی ایرانیان بوده و بزرگداشت آن گامی در راستای صیانت از آرمان های مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل، شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و تبعیت از رهبر معظم انقلاب است.

وی در این پیام متذکر شده است: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند «جنگ هشت ساله، ما را قوی‌تر کرد. اگر جنگ هشت ساله نبود، این سرداران شجاع، این مردان برجسته نشان داده نمی‌شدند، در بین ملت بروز نمی‌کردند؛ این حرکت عظیمِ مخلصانه‌ مردم مجال بروز و ظهور پیدا نمی‌کرد»، هشت سال دفاع مقدس ایران را قوی تر از گذشته کرده و امروز دشمنان جرات کوچک‌ترین نگاه کج به کشورمان را ندارند.

خرم در این پیام یادآور شده است: در این میان بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تلاش برای یادآوری رشادت ها و از جان گذشتگی های رزمندگان اسلام در آن دوران درخشان، ضامن تداوم آن جریان انسان ساز در مقطع کنونی و نماد عینی تداوم فرهنگ ایثار و شهادت در ۴۵ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی در این پیام اظهار کرده است: به طور قطع هم افزایی و تلاش جمعی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان، زمینه ساز صیانت از مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و فرهنگی ایران اسلامی در مقابل جنگ شناختی و هجمه های همه‌جانبه دشمنان این مرز و بوم در سایه رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد بود.

خرم در این پیام با بیان اینکه حادثه تاریخ‌ساز جنگ هشت ساله تا همیشه تاریخ بر تارک انقلاب شکوهمند اسلامی همچون نگینی تابناک خواهد درخشید و چراغ راه ملت ایران در عبور از گردنه‌های سخت و پرخطر خواهد بود متذکر شده است: امروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس و ارزش های آن، نشان از توانمندی های روزافزون و بالنده نیروهای مسلح و آمادگی کامل آنان برای دفاع از ایران اسلامی دارد.

وی ابراز امیدواری کرده است که بتوانیم با گرامی‌داشت هر چه باشکوه تر هفته دفاع مقدس، در مسیر صیانت از آرمان های والا و متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم.

وی ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی و همچنین ادای احترام به جایگاه رفیع جانبازان، آزادگان و خانواده‌های معظم ایثارگران، سرافرازی همیشگی ملت بزرگ ایران و بویژه مردم بصیر و زمان‌شناس آذربایجان شرقی را از درگاه خداوند متعال مسألت کرده است.