تبریک مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار
تبریک مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار

تبریک مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار خبرنگاران در رسالتی استثنایی و تکریم برانگیز، به عنوان وجدان بیدار و ذهن آگاه جامعه،ایفاگر نقشی ماندگار و تاریخ ساز بوده اند. ۱۷مردادماه هر سال فرصت مغتنمی است که از زحمات اصحاب قلم قدردانی شود، وقایع نگارانی که آگاهی می دهند و صداقت،حقانیت […]

تبریک مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگاران در رسالتی استثنایی و تکریم برانگیز، به عنوان وجدان بیدار و ذهن آگاه جامعه،ایفاگر نقشی ماندگار و تاریخ ساز بوده اند. ۱۷مردادماه هر سال فرصت مغتنمی است که از زحمات اصحاب قلم قدردانی شود، وقایع نگارانی که آگاهی می دهند و صداقت،حقانیت نوشته هایشان است. بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات این عزیزان است.

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی سال هاست که با اتکا به قلم خبرنگاران صادق به تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی از وقایع این شرکت پرداخته است.شما صاحبان قلم چه در داخل شرکت و چه در عرصه رسانه ها،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شایسته آگاهی رسانی هستید، زیرا که صادقانه نوشته و در این مسیر واژه ها کاشته اید و آگاهی برداشت کرده اید و به دیده ها،وسعت داده اید.اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار و سپاس فراوان از همکاری های صمیمانه شما خبرنگاران رسانه ها با شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی،از پروردگار متعال موفقیت و توفیق روز افزون شما عزیزان را در عرصه حساس رسانه ای کشورمان آرزومندم.

اکبرفرج نیامدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی