تداوم برنامه های بهزیستی همراه با شکوفایی استعداد، نشاط و خلاقیت
تداوم برنامه های بهزیستی همراه با شکوفایی استعداد، نشاط و خلاقیت

💢تداوم برنامه های بهزیستی همراه با شکوفایی استعداد، نشاط و خلاقیت 🔻مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از کودکان برگزیده در “جشنواره حرکت” ، برگزاری مسابقات و جشنواره ها را عاملی برای شکوفایی استعدادها، نشاط و بروز خلاقیت ها در دوران کرونایی عنوان کرد. 🔻دکتر فرگل صحاف در این آیین که با حضور […]

💢تداوم برنامه های بهزیستی همراه با شکوفایی استعداد، نشاط و خلاقیت

🔻مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از کودکان برگزیده در “جشنواره حرکت” ، برگزاری مسابقات و جشنواره ها را عاملی برای شکوفایی استعدادها، نشاط و بروز خلاقیت ها در دوران کرونایی عنوان کرد.

🔻دکتر فرگل صحاف در این آیین که با حضور کودکان برگزیده، خانواده و مربیان مهدهای کودک شرکت کننده برگزار شد؛ ارتقاء سلامت جسمی روانی کودکان در این ایام را بسیار حائز اهمیت دانست .

🔻وی نقش والدین و مربیان مهدها در رشد فکری و آموزش مهارت های زندگی به کودکان را بسیار مهم توصیف کرد و برگزاری جشنواره های ویژه کودکان مهدها را جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان مفید و موثر بیان کرد.

🔸مهتاب منصوری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان نیز در این آیین با ارایه گزارشی، از تداوم برنامه های مشترک با هماهنگی و همکاری روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی و کانون مهدهای کودک استان در راستای سلامت و استحکام ساختار تربیتی کودکان، خبر داد و افزود : جشنواره حرکت با هدف ایجاد بستر مناسب برای اوقات فراغت کودکان، آموزش والدین، مربیان و ایجاد زمینه های بروز خلاقیت و پرورش استعدادها و ارتقای سلامت جسمانی و روحی کودکان ترتیب داده شده است.

🔸منصوری افزود: در این جشنواره که به علت محدودیت های کرونایی بصورت مجازی برگزار شد، افزون بر ۱۲۰ اثر دریافت و پس از داوری، ۱۵ شرکت کننده از آثار کودکان عزیز، برگزیده و معرفی شدند.

🔻شایان ذکر است، در این آیین بصورت نمادین از پنج نفر از کودکان برتر و مدیران مهدهای کودک آنان با اهدای لوح و جوایز ، تجلیل صورت گرفت.