ترامپ: ممکن است به ۵۶۱ سال زندان محکوم شوم
ترامپ: ممکن است به ۵۶۱ سال زندان محکوم شوم

ترامپ: ممکن است به ۵۶۱ سال زندان محکوم شوم ترامپ با انتشار بیانیه ای گفت: بر اساس برخی گزارش‌ها، ممکن است چپ‌ها مرا به ۵۶۱ سال زندان محکوم کنند. شش برابر حبس ابد! رییس جمهور سابق آمریکا در واکنش به کیفرخواست جدید خود در سخنانی گفت که ممکن است به ۵۶۱ سال زندان محکوم شود. […]

ترامپ: ممکن است به ۵۶۱ سال زندان محکوم شوم

ترامپ: ممکن است به ۵۶۱ سال زندان محکوم شوم

ترامپ با انتشار بیانیه ای گفت: بر اساس برخی گزارش‌ها، ممکن است چپ‌ها مرا به ۵۶۱ سال زندان محکوم کنند. شش برابر حبس ابد!

رییس جمهور سابق آمریکا در واکنش به کیفرخواست جدید خود در سخنانی گفت که ممکن است به ۵۶۱ سال زندان محکوم شود.


به گزارش تایسیز نیوز به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا چهارشنبه شب در بیانیه‌ای در واکنش به کیفرخواست جدید خود در دادگاه گفت: وزارت دادگستری فاسد آمریکا که تحت کنترل جو سرکش (بایدن) قرار دارد، دوباره بطور غیرقانونی مرا متهم کرد. بر اساس برخی گزارش‌ها، ممکن است چپ‌ها مرا به ۵۶۱ سال زندان محکوم کنند. شش برابر حبس ابد!

 رئیس جمهور جنجالی سابق آمریکا سپس افزود: چرا آن‌ها دو سال و نیم صبر کردند تا این اتهامات جعلی را در میانه مبارزات انتخاباتی برای سال ۲۰۲۴ مطرح کنند؟ چرا این اتهامات یک روز پس از انتشار رسوایی بزرگ جو بایدن در تالار‌های کنگره اعلام شد؟

رئیس جمهور سابق آمریکا سپس خودش در جواب سوالش گفت: پاسخ این است، دخالت در انتخابات!

ترامپ ادامه داد: بی‌قانونی در این آزار و اذیت ترامپ و حامیانش، یادآور آلمان نازی در دهه ۱۹۳۰، اتحاد جماهیر شوروی سابق و دیگر رژیم‌های خودکامه و و دیکتاتور است.

برای اولین بار، آمریکا قرار است یک رئیس جمهور سابق خود را به دلیل تلاش برای از بین بردن نظام دموکراتیک محاکمه کند. در کیفرخواست علیه ترامپ آمده است، با وجود شکست در انتخابات، “او مصمم بود که در قدرت بماند. “

شبکه خبری سی ان ان آمریکا در این باره نوشت: ترامپ فقط یک رئیس جمهور سابق آمریکا نیست، وی نامزد پیشتاز حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ است که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که در یک رقابت فرضی انتخاباتی با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برابری می‌کند.

این کیفرخواست جزئیات یک توطئه ادعایی از سوی ترامپ برای براندازی اراده رای دهندگان در سال ۲۰۲۰ را به صورت واضح توضیح می‌دهد.