تشدید نظارت بر خودروهای ارائه‌دهنده سرویس مدارس در تبریز
تشدید نظارت بر خودروهای ارائه‌دهنده سرویس مدارس در تبریز

با همکاری پلیس راهور و اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به راه اندازی گشت‌های تلفیفی اقدام و رصد، پایش و نظارت دقیق و مستمری بر عملکرد خودروهای ارائه دهنده سرویس به دانش آموزان صورت می گیرد. به گزارش تایسیزنیوز، رحیم قاصدی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز با اعلام این خبر افزود:  از ابتدا تا […]

با همکاری پلیس راهور و اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به راه اندازی گشت‌های تلفیفی اقدام و رصد، پایش و نظارت دقیق و مستمری بر عملکرد خودروهای ارائه دهنده سرویس به دانش آموزان صورت می گیرد.

به گزارش تایسیزنیوز، رحیم قاصدی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز با اعلام این خبر افزود:  از ابتدا تا پانزدهم مهر ماه سالجاری، سازمان تاکسیرانی تبریز با راه اندازی گشت های خودروئی ویژه و استقرار بازرسین مقابل مدارس شهر، نظارت دقیقی بر سرویس مدارس داشته است.

به گفته وی، گشتهای ویژه نظارت بر سرویس مدارس   و بازرسان نامحسوس با استقرار مقابل مدارس نواحی پنجگانه  علاوه بر نظارت دقیق بر عملکرد سرویس های مدارس و دریافت مدارک خودروهای فاقد برچسب و کارت سرویس یا متخلف و هدایت آنها به سازمان جهت انجام اقدامات قانونی، در روان سازی ترافیک معابر نیز نقش موثری دارند.

قاصدی ادامه داد: تا کنون از ۱۴۳ مدرسه بازدید صورت گرفته و مدارک ۷۳۶ راننده فاقد کارت و برچسب سرویس مدرسه یا متخلف که بیش از ظرفیت خودرو دانش آموزان را جابجا کرده بودند دریافت و جهت اقدامات قانونی به مسئولان مربوطه در سازمان معرفی شده اند و برنامه ریزی های لازم برای تشدید این نظارت ها انجام گرفته است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز اضافه کرد: طی این مدت تعداد ۴۲ شرکت حمل ونقل درون شهری نیز در سامانه سپند ثبت نام کرده بودند که ۳۶ مورد از آنها پس از بررسی های لازم موفق به دریافت مجوز فعالیت شده و از طریق این شرکت ها تعداد ۶۶۵ راننده متقاضی ارائه سرویس مدرسه در سامانه سپند ثبت نام کرده اند که از این تعداد برای  ۵۴۲ نفر برچسب و مجوز ارائه سرویس مدرسه صادر و تحویل داده شده و مابقی نیز در حال طی مراحل قانونی هستند.

شهروندان محترم میتوانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد یا شکایات خود را در خصوص سرویس مدارس از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۷۵۰۷۵۱ یا شماره تماس ۳۴۷۶۰۲۹۲(واحد رسیدگی به شکایات مردمی سازمان تاکسیرانی تبریز) مطرح کنند.