تعلیق ناگهانی عملیات زمینی رژیم صهیونیستی در غزه
تعلیق ناگهانی عملیات زمینی رژیم صهیونیستی در غزه

ارتش رژیم صهیونیستی از تعلیق ناگهانی عملیات زمینی خود در غزه، بدون ارائه هیچ توضیحی در این خصوص خبر داد. به گزارش تایسیزنیوز، ارتش رژیم صهیونیستی، صبح امروز (پنجشنبه، ۹ نوامبر)، به صورت ناگهانی از تعلیق عملیات زمینی در نوار غزه خبر داد. عملیات زمینی نظامیان اسرائیلی در نوار غزه از روز جمعه (۲۷ اکتبر […]

ارتش رژیم صهیونیستی از تعلیق ناگهانی عملیات زمینی خود در غزه، بدون ارائه هیچ توضیحی در این خصوص خبر داد.

به گزارش تایسیزنیوز، ارتش رژیم صهیونیستی، صبح امروز (پنجشنبه، ۹ نوامبر)، به صورت ناگهانی از تعلیق عملیات زمینی در نوار غزه خبر داد.

عملیات زمینی نظامیان اسرائیلی در نوار غزه از روز جمعه (۲۷ اکتبر گذشته)، در بیست و یکمین روز از عملیات طوفان الاقصی علیه رژیم صهیونیستی آغاز شد و اشغالگرام سرانجام پس از چندین تلاش برای نفوذ زمینی محدود به مناطق مختلف نوار غزه در روزهای قبل، عملیات زمینی علیه نوار غزه را کلید زدند و فرماندهی جنوب ارتش اشغالگر از آغاز حمله زمینی از چند محور در غزه خبر داد. 

ارتش رژیم صهیونیستی، امروز طی بیانیه‌ای که در پایگاه اطلاع‌رسانی خود منتشر کرد، بدون ارائه هیچ توضیح و اطلاعاتی، از تعلیق عملیات زمینی در نوار غزه خبر داد. 

این در حالی است که به نوشته روزنامه اسرائیلی «هاآرتص»، اخباری در خصوص نزدیک شدن مصر به اعلام آتش‌بس انسانی در نوار غزه در مقابل آزادی برخی اسرای نزد جنبش حماس منتشر شده‌است.

خبرگزاری فرانسه نیز از مذاکرات کنونی با میانجیگری قطر و هماهنگی ایالات متحده آمریکا برای آزادی ۱۰ تا ۱۵ اسیر در مقابل آتش‌بس موقت یک یا دو روزه خبر داد. 

پیشتر رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش داده بودند که تقریبا توافق برای دستیابی به آتش‌بس سه روزه حاصل شده است. تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که در جریان برقراری آتش‌بس سه روزه، ۱۵ تا ۲۰ نفر از اسرا دارای تابعیت خارجی آزاد خواهند شد. 

این در حالی است که از آغاز عملیات زمینی رژیم صهیونیستی در نوار غزه که امروز، ۱۴ روز از آن می‌گذرد، به اعتراف ارتش اشغالگر، ۳۵ نظامی کشته شده‌اند و به این ترتیب شمار نظامیان اسرائیلی کشته شده از آغاز عملیات طوفان‌الاقصی تاکنون به ۳۲۵ نفر رسید.