تعهد ۱۳۰ هزار میلیاردی هولدینگ‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی
تعهد ۱۳۰ هزار میلیاردی هولدینگ‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد: تعهد ۱۳۰ هزار میلیاردی هولدینگ‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تعهد ۱۳۰ هزارمیلیارد تومانی چند هولدینگ بزرگ کشوری برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، محمد کلامی در نشست فعالان بخش خصوصی استان با استاندار […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد:

تعهد ۱۳۰ هزار میلیاردی هولدینگ‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تعهد ۱۳۰ هزارمیلیارد تومانی چند هولدینگ بزرگ کشوری برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، محمد کلامی در نشست فعالان بخش خصوصی استان با استاندار آذربایجان شرقی، گفت: سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی دستاوردهای ممتاز و ویژه ای برای این استان به ارمغان خواهد آورد و نقطه‌ای تاریخی و ماندگار در استان خواهد بود.

وی به برنامه های سفر رئیس جمهور به استان اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه هایی که با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد، نشست مشترک با صنعت‌گران و فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی خواهد بود که در آن طرح های جدیدی که قرار است در حوزه بخش خصوصی و دولتی شروع شود اعلام و تفاهم نامه هایی نیز امضا خواهد شد.

کلامی از امضای تفاهم‌نامه‌های چند هزار میلیارد تومانی برای سرمایه گذاری در استان خبر داد و گفت: طی رایزنی هایی که با چند هولدینگ و شرکت خصوصی و نیمه‌دولتی در تهران داشته ایم، بالای ۱۳۰ هزارمیلیارد تومان تعهد سرمایه گذاری در استان تفاهم شده است که می توان به تعهد سرمایه گذاری شرکت مس به مبلغ ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اشاره کرد.

وی تاکید کرد: آذربایجان شرقی به صنعت‌کران و تولیدکنندگان خود افتخار می کند و تمام تلاش ما در مجموعه استان این است که در خدمت این بخش باشیم و اگر احیانا نقصی وجود دارد به بخش کلان باز می گردد که از حوزه ما نیز خارج است.