تقدیر آموزش و پرورش از شهردار منطقه ۳ برای همکاری در ساماندهی مدارس سطح حوزه
تقدیر آموزش و پرورش از شهردار منطقه ۳ برای همکاری در ساماندهی مدارس سطح حوزه

مدیرآموزش و پرورش ناحیه ی۳ تبریز از شهردار منطقه ۳ به خاطر همکاری در ساماندهی مدارس سطح حوزه به ویژه مدرسه شاهد مولی الموحدین تجلیل و قدردانی کرد.  به گزارش تایسیزنیوز، ابوالفضل حسین زاده مدیر آموزش پرورش ناحیه ۳ تبریز با حضور در شهرداری منطقه ۳ از علی قاسمی شهردار این منطقه به دلیل ارائه […]

مدیرآموزش و پرورش ناحیه ی۳ تبریز از شهردار منطقه ۳ به خاطر همکاری در ساماندهی مدارس سطح حوزه به ویژه مدرسه شاهد مولی الموحدین تجلیل و قدردانی کرد.

 به گزارش تایسیزنیوز، ابوالفضل حسین زاده مدیر آموزش پرورش ناحیه ۳ تبریز با حضور در شهرداری منطقه ۳ از علی قاسمی شهردار این منطقه به دلیل ارائه خدمات و ساماندهی مدارس سطح حوزه تقدیر به عمل آورد.

حسین زاده رویکرد مدیریت شهری در بهره مندی مدارس از خدمات شهرداری را قابل تقدیر دانست و گفت: محیط مدرسه دومین خانواده دانش آموزان محسوب می شود لذا در کنار درس و آموزش باید به نیازهای تفریحی آنان نیز توجه کرد که خوشبختانه شهرداری منطقه ۳ در این خصوص همکاری تنگاتنگی با آموزش پرورش داشته است.

شهردار منطقه ۳ نیز در این دیدار با اشاره به اینکه با تاکید شهردار تبریز اقدامات متعددی توسط شهرداری منطقه ۳در مدارس سطح حوزه انجام می‌پذیرد ، افزود: لکه گیری آسفالت ورودی های مدارس ،ترمیم و بهسازی پل های عابر پیاده مقابل مدارس، رنگ آمیزی و نقاشی و طراحی دیوارها ،نصب نیمکت و سطل زباله به همراه پاکسازی و بهسازی مدارس  از جمله این اقدامات به شمار می آیند.

قاسمی افزود:پاک سازی و آسفالت ریزی محوطه،  امحاء دیوار نویسی، ترمیم و تعویض چرخ باکس های زباله، لایروبی جوب ها و قطعات خالی مجاور اطرف مدارس از دیگر اقدامات صورت گرفته است.