تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می‌شود
تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می‌شود

مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی: تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می‌شود تایسیز نیوز – مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه اولین مرحله تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می‌شود، گفت: خانواده جایگاه مهم و تاثیرگذاری دارد که نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم. زهرا کوهی، چهارشنبه، […]

مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی:

تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می‌شود

تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می‌شود

تایسیز نیوز – مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه اولین مرحله تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می‌شود، گفت: خانواده جایگاه مهم و تاثیرگذاری دارد که نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم.

زهرا کوهی، چهارشنبه، ۲۰ تیرماه، در آیین اختتامیه دومین کنگره استانی زنان تاثیر گذار با بیان اینکه دایره‌ی اثر گذاری زن، جایگاه و ارزش آن را متعالی می‌کند، گفت: زنانی که در عرصه‌های مختلف فعال هستند خود احساس کرده‌اند که باید ریل گذاری کرده و بنابر اقتضائات جامعه حرکت کنند و زنان باید در این عرصه‌ها جایگاه خود را تقویت کنند. 

وی افزود: زن در جامعه ما از نقش بسزایی برخوردار است که اگر از آن غافل باشیم در عرصه‌های زیادی با ضرر و زیان مواجه خواهیم شد. 

کوهی با بیان اینکه زنان و مردان موهبتی هستند که در کنار هم می‌توانند قله‌های موفقیت را طی کرده و این مسیر را به خود و دیگران نشان دهند، خاطرنشان کرد: وقتی در جمع بانوان تاثیر گذار، گرد هم می‌آییم باید دایره‌ی اثرگذاری و میدان کنش‌گری را تعریف کنیم. 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی اظهار کرد: دومین کنگره‌ی بانوان تاثیرگذار با هدف معرفی الگوی زن ایرانی_اسلامی برگزار شد که ۱۷۰۰ نفر از بانوان در سایت کنگره ثبت نام کرده و مبنای قضاوت و داوری، افراد ثبت نام کننده در سایت بودند.

در پایان آیین اختتامیه از بانوان تاثیر گذار برگزیده استان که در عرصه‌های فرهنگ و هنر، تعلیم و تربیت، گفتمان سازی و رسانه، فعالیت‌های اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی، علم پژوهش و فن آوری، سیاست گذاری و حکمرانی و ورزش فعالیت کرده بودند تجلیل به عمل آمد.