تقی‌پور: خطیبی درک کاملی از نیازهای یک تیم دارد
تقی‌پور: خطیبی درک کاملی از نیازهای یک تیم دارد

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان تأکید کرد که تیمش باانگیزه بالا به دنبال ادامه روند خوب خود است. اسماعیل تقی پور در خصوص بازی فردا مقابل قند کاترین آمل گفت: خوشحالم که در شهر آمل حضور داریم و امیدوارم که فردا فارغ از مسائل فنی بازی زیبایی از دو تیم ببینیم. بچه‌های ما آماده […]

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان تأکید کرد که تیمش باانگیزه بالا به دنبال ادامه روند خوب خود است.

اسماعیل تقی پور در خصوص بازی فردا مقابل قند کاترین آمل گفت: خوشحالم که در شهر آمل حضور داریم و امیدوارم که فردا فارغ از مسائل فنی بازی زیبایی از دو تیم ببینیم. بچه‌های ما آماده این کار هستند و تمرینات خوبی در این چند روز داشتیم.

او افزود: تأکید دوباره من به بچه‌ها در طول هفته این بود که بدون توجه به جدول و دوری از هرگونه غرور کاذب چیزی که واقعاً خودشان هستند را در زمین پیاده کنند. تیم بسیار خوبی داریم و اگر این نکته را مدنظر قرار دهیم هیچ مشکلی برای موفقیت‌های بزرگ نخواهیم داشت.

سرمربی مس سونگون ورزقان در مورد شرایط خوب تیمش در جدول گفت: موفقیت در فوتسال یا بهتر است بگویم به‌طور کلی ورزش به عوامل مختلفی نیاز دارد که یکی از مهم‌ترین موارد آن همراهی مدیریت است. آقای خطیبی درک کاملی از نیازهای یک تیم دارند و از ایشان، اعضای هیئت‌مدیره و مسئولان شهر ورزقان تشکر ویژه دارم که هوای تیم را همواره داشته‌اند تا کمبودی احساس نشود. همین موضوع در کنار تیم خوبی که داریم با لطف خدا به این شرایط انجامیده و تلاش می‌کنیم حفظش کنیم.

تقی پور در پایان خاطرنشان کرد: رقابت همچنان ادامه دارد چون هنوز لیگ در جریان است و ما هم تا روز آخر پرانگیزه و فارغ از هر چیزی که انگیزه‌مان را کم کند، خواهیم جنگید.

انتهای پیام/

  • نویسنده : بابک صفری
  • منبع خبر : سایت رسمی