تلاش برای جبران عقب‌ماندگی صنعت برق آذربایجان‌‌شرقی
تلاش برای جبران عقب‌ماندگی صنعت برق آذربایجان‌‌شرقی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تاکید کرد؛ تلاش برای جبران عقب‌ماندگی صنعت برق آذربایجان‌‌شرقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: ما در دولت سیزدهم در تلاش برای جبران عقب‌ماندگی سال‌های گذشته هستیم و در راستای جبران کسری تولید برق، تا سال آینده پست برق شهرک سلیمی و شهرک سرمایه‌گذاری خارجی را افتتاح خواهیم کرد. […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تاکید کرد؛

تلاش برای جبران عقب‌ماندگی صنعت برق آذربایجان‌‌شرقی

تلاش برای جبران عقب‌ماندگی صنعت برق آذربایجان‌‌شرقی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: ما در دولت سیزدهم در تلاش برای جبران عقب‌ماندگی سال‌های گذشته هستیم و در راستای جبران کسری تولید برق، تا سال آینده پست برق شهرک سلیمی و شهرک سرمایه‌گذاری خارجی را افتتاح خواهیم کرد.

به گزارش تایسیز نیوز، محمد کلامی در نودوششمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی، ضمن تمجید از همکاری واحدهای صنعتی بخش خصوصی با برنامه‌های قطعی برق، تامین برق واحدهای صنعتی را وظیفه دولت عنوان کرد و گفت: امیدواریم که با صبوری این واحدها، به شرایط مطلوب و مورد نظر برسیم.

وی از عدم رعایت میزان مصرف برق برخی از واحدهای تولیدی انتقاد کرد و ادامه داد: میزان مصرف برق برخی از واحدهای تولیدی بخش خصوصی برابر با ماه‌های مهر و آبان است و ما در تلاش هستیم تا کمترین قطعی برق در بخش تولیدی داشته باشیم.

یونس ژائله، رئیس اتاق بازرگانی تبریز نیز در این جلسه به حل مشکلات موجود در زمینه تولید بخش خصوصی از جمله خاموشی و قطع برق واحد های صنعتی، تامین ارز نیمایی و نشان حلال سازمان استاندارد تاکید کرد.

در نودوششمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی، حاضران، در زمینه مشکلات واحد های تولیدی از جمله قطعی برق واحد های تولیدی بخش خصوصی که موجب کاهش تولید و در راستای آن موجب افزایش تورم شده، بیکاری، مشکلات مالیاتی، بروکراسی اداری در دریافت ارز نیمایی، راهکارهایی برای حل این مشکلات ارائه دادند.