تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در هوراند
تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در هوراند

بر اثر برخورد خودرو؛ تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در هوراند یک قلاده خرس قهوه‌ای در شهرستان هوراند براثر برخورد با خودرو تلف شد. به گزارش تایسیز نیوز، این حادثه به علت کم توجهی راننده خودرو در سه راهی روستای مینجاب هوراند اتفاق افتاد. داود غنی پور معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط […]

بر اثر برخورد خودرو؛

تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در هوراند

تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در هوراند

یک قلاده خرس قهوه‌ای در شهرستان هوراند براثر برخورد با خودرو تلف شد.

به گزارش تایسیز نیوز، این حادثه به علت کم توجهی راننده خودرو در سه راهی روستای مینجاب هوراند اتفاق افتاد.

داود غنی پور معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت : در پی گزارش ماموران انتظامی محور هوراند به آبش احمد بلافاصله همکاران به محل اعزام و متاسفانه با لاشه یک قلاده خرس قهوه ای حدود ۲ ساله که بر اثر برخورد با وسیله نقلیه نامعلوم در محل تلف شده بود مواجه شدند.

وی با بیان اینکه لاشه به وسیله دامپزشک معاینه و علت مرگ برخورد با وسیله نقلیه تشخیص داده شد، افزود: پس از تهیه نمونه بیولوژیک حیوان تلف شده در محل مناسب با رعایت اصول بهداشتی و زیست محیطی دفن شد.

معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از کلیه شهروندان تقاضا کرد حین رانندگی در مسیرهای تردد حیات وحش و زیستگاه های بکر به ویژه در مواقعی که دید محدود بوده یا هوا تاریک است احتیاط را رعایت کنند و در مواقع برخورد با حیات وحش یا مشاهده وضعیت اضطراری با نزدیکترین واحد حفاظت محیط زیست تماس گرفته یا مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۵۴۰ گزارش کنند.