توزیع گوشت ارزان از امروز برای تنظیم قیمت بازار
توزیع گوشت ارزان از امروز برای تنظیم قیمت بازار

فرماندار تبریز خبر داد توزیع گوشت ارزان از امروز برای تنظیم قیمت بازار فرماندار شهرستان تبریز گفت: از امروز برای تنظیم قیمت بازار بصورت هفته ای ۴۲ تن گوشت ارزان توزیع می‌شود. به گزارش تایسیز نیوز، یونس فاتح در بازدید از کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با بیان اینکه یکی از وظایف محوله و مهم کشتارگاه کمک […]

فرماندار تبریز خبر داد

توزیع گوشت ارزان از امروز برای تنظیم قیمت بازار

توزیع گوشت ارزان از امروز برای تنظیم قیمت بازار

فرماندار شهرستان تبریز گفت: از امروز برای تنظیم قیمت بازار بصورت هفته ای ۴۲ تن گوشت ارزان توزیع می‌شود.

به گزارش تایسیز نیوز، یونس فاتح در بازدید از کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با بیان اینکه یکی از وظایف محوله و مهم کشتارگاه کمک به تعدیل قیمت است. اظهار کرد: از امروز گوشت ارزان جهت تنظیم قیمت بازار در مناطق محروم و کم برخودار توزیع شود.

وی با اشاره به واردات و توزیع گوشت گرم گوسفندی از روسیه جهت تنظیم بازار گفت: این محصول به صورت گرم و با قیمت هر کیلوگرم ۲۶۷ هزار تومان عرضه می‌شود.

فرماندار ضمن بررسی مشکلات این کشتارگاه گفت: برای اینکه در آینده برای تامین دام مشکل نداشته باشیم باید از صنعت دامداری حمایت شود.

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری در جریان این بازدید گفت: با پیگیری های فرماندار تبریز برنامه ریزی ها برای توزیع هفته ای ۳۰ تن گوشت گرم گوسفندی و ۱۲ تن گوشت گرم گوساله ارزان قیمت صورت گرفته است.

قدرتی با اعلام اینکه به طور متوسط روزانه ۷۰ راس دام سنگین و ۳۰۰ راس دام سبک در این مجموعه کشتار می شود افزود:۸۰ درصد دام های کشتار شده در کشتارگاه ها را دامداران سنتی تامین می کنند.