توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز، انجام می‌گیرد:طراحی باغات تملک شده اطراف مجموعه تاریخی و تفریحی ائل گولی
توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز، انجام می‌گیرد:طراحی باغات تملک شده اطراف مجموعه تاریخی و تفریحی ائل گولی

توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز طراحی باغات تملک شده اطراف مجموعه تاریخی و تفریحی ائل گولی انجام می‌گیرد. به گزارش امور ارتباطات سازمان، در جلسه طراحی و فنی سازمان سیما، منظر و فضای سبز که در محل این سازمان تشکیل شد پس از توضیحات اکبر امجدی در خصوص ضرورت و نحوه […]

توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز طراحی باغات تملک شده اطراف مجموعه تاریخی و تفریحی ائل گولی انجام می‌گیرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، در جلسه طراحی و فنی سازمان سیما، منظر و فضای سبز که در محل این سازمان تشکیل شد پس از توضیحات اکبر امجدی در خصوص ضرورت و نحوه تملک باغات اطراف مجموعه ائل گولی و اینکه الحاق این باغات به تفرجگاه بزرگ ائل گولی، می‌تواند نقش مهمی در توسعه و زیبایی این پارک تاریخی و تفریحی داشته باشد، افزود: تملک و حفظ باغات شهر تبریز به ویژه باغات اطراف پارک ائل گولی جزو برنامه‌ها و اولویت‌های توسعه ای سازمان سیما، منظر و فضای سبز است.

وی خاطر نشان کرد: در این مسیر اقدامات شایسته‌ای برای تملک این باغات انجام گرفته و اجرای عملیات طراحی، بهسازی و ساماندهی باغات تملک شده اخیر نیز در حال انجام است.

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز همچنین در این زمینه از تصمیم سازمان متبوع خود برای حفظ هویت اصلی باغات تملک شده و ایجاد امکانات تفریحی و رفاهی بیشتر در آنها تاکید کرد.

گفتنی است: طراحی مناسب باغات تملک شده اطراف مجموعه ائل گولی با تاکید مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز و با لحاظ حفظ هویت تاریخی و اصلی آنها از سوی اداره طراحی و فنی سازمان در حال انجام است و اقدامات اجرایی لازم نیز برای بهسازی و آماده سازی آنها برای استفاده همشهریان عزیز آغاز شده است.