توسعه همکاری‌های شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی و پارک علم و فناوری‌ استان
توسعه همکاری‌های شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی و پارک علم و فناوری‌ استان

🔴 توسعه همکاری‌های شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی و پارک علم و فناوری‌ استان  🔹مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم‌نامه ای میان شرکت شهرک های صنعتی و پارک علم و فناوری استان برای توسعه زمینه‌های همکاری مشترک همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری خبر داد. 🔹سید مرتضی نیرومنداسکویی در گفت‌وگو با خبرنگاران […]

🔴 توسعه همکاری‌های شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی و پارک علم و فناوری‌ استان 

🔹مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم‌نامه ای میان شرکت شهرک های صنعتی و پارک علم و فناوری استان برای توسعه زمینه‌های همکاری مشترک همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری خبر داد.

🔹سید مرتضی نیرومنداسکویی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این تفاهم‌نامه به منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، تقویت مشارکت، حمایت از مبتکران و طرح‌های مبتنی بر دانش و فناوری و توسعه اقتصادی دانش بنیان مابین شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی و پارک علم و فناوری استان منعقد شد.

🔹وی ایجاد زمینه‌های مناسب برای بهره‌گیری از توانمندی‌های خدمات پارکور واحدهای فناور مستقر در مجموعه آن برای مهندسی معکوس، ساخت تجهیزات مورد نیاز واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی و تسهیل امور انتقال فناوری واحدهای فناور مستقر در مجموعه پارک به صنایع استان، ارائه نیازهای فناوری صنایع به پارک علم و فناوری را از جمله اهداف این تفاهم‌نامه عنوان کرد.

🔹نیرومند اسکویی همچنین از مواردی مثل استفاده از توانمندی‌های شبکه فن بازار جهت تجاری سازی فناوری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی عمومی و تخصصی و مهارت‌های کوتاه مدت مشترک حسب اعلام نیاز طرفین، بهره مندی از امکانات مشاوره‌ای آزمایشگاهی، کارگاهی و کتابخانه‌ای طرفین بر اساس مقررات مربوط و کمک به دانش بنیان شدن واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان یاد کرد.