تولید خودروهای تجاری ۶ و ۹ تنی در تراکتورسازی تبریز
تولید خودروهای تجاری ۶ و ۹ تنی در تراکتورسازی تبریز

تولید خودروهای تجاری ۶ و ۹ تنی در تراکتورسازی تبریز تایسیزنیوز- مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با بیان اینکه امسال خطوط تولید خودروهای تجاری ۶ و ۹ تنی در این گروه صنعتی آغاز شده است، گفت: خط مونتاژ و تولید این خودروهای تجاری سال گذشته به دست رئیس‌جمهور شهید در این گروه راه اندازی شد. […]

تولید خودروهای تجاری ۶ و ۹ تنی در تراکتورسازی تبریز

تولید خودروهای تجاری ۶ و ۹ تنی در تراکتورسازی تبریز

تایسیزنیوز- مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با بیان اینکه امسال خطوط تولید خودروهای تجاری ۶ و ۹ تنی در این گروه صنعتی آغاز شده است، گفت: خط مونتاژ و تولید این خودروهای تجاری سال گذشته به دست رئیس‌جمهور شهید در این گروه راه اندازی شد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی تراکتورسازی، مصطفی وحیدزاده روز شنبه افزود: این خط تولید به همت کارکنان و مدیران شرکت خودروسازان دیزلی تراکتورسازی با تمام توان در تولید به فعالیت ادامه می‌دهد و امسال تولید خودروهای یاد شده را به جمع سبد محصولات خود اضافه کرده است.
وی با تاکید به راهبرد تنوع‌بخشی تولیدات گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و خارج‌شدن از تولید تک‌محصولی اظهار کرد: ورود به کسب‌وکارهای نوین، تولید انواع خودروهای تجاری در برنامه کاری گروه صنعتی تراکتورسازی ایران قرار گرفت که خوشبختانه باتوجه‌به استقبالی که از سوی مصرف‌کنندگان حقیقی و حقوقی برای این محصولات صورت‌گرفته توسعه و تنوع‌بخشی به تولید این نوع محصولات نیز در برنامه کاری قرار گرفته است.
وحیدزاده نگاه صادراتی در تولید این نوع محصولات را نیز یادآور شد و عنوان کرد: با توجه‌ به شرایط تحریمی و نیاز ارزی که در کشور وجود دارد خط و مشی صادراتی نیز برای خودروهای تجاری تولیدی در تراکتورسازی تعریف شده است.