جزئیات جنایت عصر امروز در خانه اصناف شمیرانات/قاتل خودکشی کرد
جزئیات جنایت عصر امروز در خانه اصناف شمیرانات/قاتل خودکشی کرد

جزئیات جنایت عصر امروز در خانه اصناف شمیرانات/قاتل خودکشی کرد 🔹بعد از ظهر امروز شنبه هشتم بهمن، فریادهای «کمک کمک» چند زن و مرد جوان در اتاق اصناف شمیرانات توجه ساکنان ساختمان را جلب کرد و در ادامه صدای ۵ شلیک اسلحه، سکوت عصرگاهی محله را هم در هم شکست! 🔹دقایقی بعد اهالی ساختمان برای […]

جزئیات جنایت عصر امروز در خانه اصناف شمیرانات/قاتل خودکشی کرد

🔹بعد از ظهر امروز شنبه هشتم بهمن، فریادهای «کمک کمک» چند زن و مرد جوان در اتاق اصناف شمیرانات توجه ساکنان ساختمان را جلب کرد و در ادامه صدای ۵ شلیک اسلحه، سکوت عصرگاهی محله را هم در هم شکست!

🔹دقایقی بعد اهالی ساختمان برای کمک کردن به ساکنان اتاق اصناف مراجعه کردند و با جسد مرد ۶۳ ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه شکم هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

🔹تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، قاتل از چندی قبل که از همسر خود طلاق گرفته بوده و با او اختلاف داشته، در جریان این اختلاف برای انتقام‌گیری به محل کار همسرش در اتاق اصناف آمده و اقدام به تیراندازی کرده است.

🔹بررسی‌های بیشتر نشان می‌داد، قاتل پس از وارد شدن به اتاق اصناف ابتدا تفنگ را به سمت همسرش نشانه رفته اما ماشه سلاح گیر کرده است! در این میان مقتول که جلوی در حضور داشته از سوی قاتل هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته است.

🔹تیم تحقیق متوجه شد قاتل پس از به قتل رساندن مرد جوان، ۵ گلوله دیگر در اتاق اصناف شلیک کرده که در جریان این تیراندازی  هیچکس آسیبی ندیده است. مرد جنایتکار پس از ارتکاب قتل به ۳ خیابان بالاتر از اتاق اصناف رفته و با سلاحی که همراه داشته، اقدام به خودکشی کرده است.