جنگ غزه افکار عمومی مردم دنیا را متحول کرد
جنگ غزه افکار عمومی مردم دنیا را متحول کرد

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جنگ غزه افکار عمومی را در سراسر دنیا متحول کرد، گفت: حملات ددمنشانه رژیم اسراییل به غزه چهره اصلی صهیونیست ها را نشان داد. به گزارش تایسیزنیوز، سردار «یدالله جوانی» در نشست شورای اداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه دشمن تلاش می کرد چهره ایران و […]

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جنگ غزه افکار عمومی را در سراسر دنیا متحول کرد، گفت: حملات ددمنشانه رژیم اسراییل به غزه چهره اصلی صهیونیست ها را نشان داد.

به گزارش تایسیزنیوز، سردار «یدالله جوانی» در نشست شورای اداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه دشمن تلاش می کرد چهره ایران و جبهه مقاومت را خشن نشان دهد، اظهار کرد: اتفاقات غزه نشان داد کودک کش ها چه کسانی هستند.

وی با اشاره به اینکه پس از عملیات «طوفان الاقصی» همه به این باور رسیدند که اسراییل نابود شدنی است، گفت: حماس در پاسخ به تجاوزها و ظلم های متعدد ۷۵ ساله صهیونیست ها این عملیات را انجام داد.

وی مقاومت مردم غزه در برابر حملات اسراییل را بی نظیر عنوان کرد و گفت: اکنون از مردم غزه به عنوان مردم اسطوره ای یاد می شود .

دشمن درصدد کاهش مشارکت مردم ایران در انتحابات است

معاون سیاسی سپاه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تاثیر مشارکت مردم در انتخابات اسفند ماه امسال بر نگاه جهانی به کشور ما، گفت: دشمن به منظور ضربه زدن به نظام، درصدد کاهش مشارکت مردم در انتخابات و تضعیف سرمایه ملی است.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات مظهر قدرت ملی است و هر چه مشارکت مردم بیشتر باشد دشمن ناامیدتر می شود.

سردار جوانی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: صلابت، سلامت و امنیت سه شاخص مهم انتخابات است که باید رعایت شود.

۱۱ اسفند امسال انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان برگزار می شود.